Yükleniyor...

Dogecoin Topluluğu, McDonald’s’ın DOGE’u Kabul Etmesi İçin Elon Musk’a Çağrıda Bulundu

Dogecoin topluluğu McDonald's’ın Dogecoin'i kabul etmesini istiyor.

elon musk dogecoin

Dogecoin topluluğu McDonald’s’ın Dogecoin’i kabul etmesini istiyor. Bunun için Tesla CEO’su Elon Musk’a çağrıda bulunan topluluk, Twitter üzerinden Musk’a bu konuda baskı yapmaya devam etti.

ABD Başkanı Joe Biden, Twitter’dan otomobil devi Ford’un elektrikli araçlar inşa etmek için 11 milyar dolarlık fon yatırımına başladığını ve ABD genelinde 11.000 dolarlık istihdam yaratacağını duyurdu. Biden ayrıca, General Motors’un (GM) elektrikli otomobil üretmeye başlamak için tarihteki en büyük yatırımı yaptığını ve Michigan eyaletinde 4.000 iş istihdamı oluşturduğunu da tweetledi.

Elon Musk, Biden’ın bu tweetlerine yanıt vererek, Tesla’nın Ford ve GM’nin toplam yatırımından daha fazla yatırım yaptığını ve elektrikli otomobil yapımı alanında 50.000’den fazla iş istihdamı sağladığını söyledi.

Tesla Patronu, Dogecoin ve McDonald’s Konusuna Yanıt Verdi

Elon Musk’ın Biden’a yanıt verdiği tweet’in altına Dogecoin topluluğundan birçok tweet geldi.

Twitter kullanıcısı @dogesuppporteam, McDonald’s’ın popüler meme token Dogecoin’i kabul etmesiyle ilgili bir meme paylaştı.

Musk, Doge topluluğuna tek kelimeyle -McDonald’s’ı etiketleyerek yanıt verdi.

Tartışmaya daha fazla Dogecoin sever katıldı ve McDonald’s ve DOGE hakkında memeler göndermeye başladı.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner