Yükleniyor...

Dogecoin Topluluğu Ortaya Atılan Bir İddiayı Çürüttü

Dogecoin (DOGE) topluluğu, "Dogecoin'de milyarlarca doları riske sokabilecek bir güvenlik açığı" iddiasını çürüttü.

Dogecoin

Dogecoin (DOGE) topluluğu, “Dogecoin’de milyarlarca doları riske sokabilecek bir güvenlik açığı” iddiasını çürüttü.

Dogecoin odaklı paylaşımlar yapan ve DOGE maksimalisti olan Mishaboar, geçtiğimiz günlerde ortaya atılan bir rapora değindi. Raporda, Dogecoin ve diğer birkaç kripto para birimindeki güvenlik açıkları nedeniyle kripto endüstrisinin milyarlarca dolarlık kayıpla karşı karşıya olduğu belirtiliyordu.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Dogecoin tarafında herhangi bir sorun olmadığının altını çizen Mishaboar, “Korku tellallığı yapmak yerine, düğüm operatörlerini şimdi yükseltmeye teşvik edin.” dedi.

Dogecoin Topluluğu İddialara Yanıt Verdi

Halborn Security, Dogecoin Core için bir güvenlik açıklaması yayınlandı. Popüler projenin topluluğundan “Your Friend” takma isimli bir kullanıcı, Halborn Security tarafından ortaya atılan raporu çürüttü. Anonim kullanıcı, güvenlik açıklarının geçen yıl gerçekleştirilen 1.14.6 güncellemesiyle giderildiğini savundu.

Diğer bir maksimalist Mishaboar, projede herhangi bir sıkıntı olmadığını, Halborn’un ortaya çıkardığı rapordaki sorunların daha önce giderildiğini aktardı. Mishaboar ayrıca, “Dogecoin Core’un eski bir sürümünü kullanıyorsanız ŞİMDİ 1.14.6’ya yükseltmeniz önemle tavsiye edilir.” şeklinde bir paylaşımda bulundu.

Halborn Security, popüler meme token haricinde, Litecoin ve Zcash’in de riskli olduğunu öne sürmüştü.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x