Yükleniyor...

Dogecoin’in Piyasa Değeri 90 Milyar Dolar Civarında Ancak Bazı İsimler Uyarıda Bulunuyor

Blockchain Capital’den Spencer Bogart, Dogecoin'in (DOGE) gerçek kullanıcısı olmadığını iddia ediyor.

doge 1

Blockchain Capital’den Spencer Bogart, Dogecoin’in (DOGE) gerçek kullanıcısı olmadığını iddia ediyor.

Dogecoin’in piyasa değeri 90 milyar dolara ulaştı ve bu şaka olarak görmezden gelinmeye devam eden kripto para birimi için son derece etkileyici bir başarı. DOGE, piyasa değeri açısından artık Snapchat ve Xiaomi’den daha büyük.

2021’de Elon Musk, Mike Cuban ve Snoop Dogg gibi isimler tarafından aktif olarak teşvik edilen kripto para birimi DOGE, yüzde 17.893 oranında yükseldi. Yine de, bazı endüstri liderleri, piyasa katılımcılarını pembe gözlüklerini çıkarmaya ve meme kripto para birimine ayık bir şekilde bakmaya davet ediyor.

Yakın tarihli bir Bloomberg röportajında, Blockchain Capital’in genel ortağı Spencer Bogart, Dogecoin hayranlarını Shiba Inu temalı kripto paranın gerçek kullanıcıları ve geliştiricileri olmadığı konusunda uyardı.

“Biliyorsunuz, bu işlevsel bir ağ, bu yüzden ona kredisini vereceğiz (işe yarıyor). Ancak gerçek kullanıcılar yok, geliştiriciler de yok.”

Bogart, Doge’nin Elon Musk gibi “eğlenceli bir adam” için “mükemmel hedef” olduğunu ekliyor:

“Şakaları sever. Biliyorsun, o eğlenceli bir adam. Meme’leri seviyor ve Doge bunun için mükemmel bir hedef.”

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner