Yükleniyor...

Dogwifhat’te (WIF) 13307x yapan balina satışlara başladı!

Memecoin'lerin popüler ismi Dogwifhat'te (WIF) milyoner olan bir balina, kâr satışlarına başlayarak dikkatleri çekti.

balina dusen grafik

Memecoin’lerin popüler ismi Dogwifhat’te (WIF) milyoner olan bir balina, kâr satışlarına başlayarak dikkatleri çekti.

Memecoin çılgınlığının boy göstermesiyle birlikte balinalara hareketlilik geldi. 26 Kasım 2023’te 2,58 milyon WIF satın almak için 5,288 SOL (310 $) harcayan kripto yatırımcısı, kısa sürede milyoner oldu. Memecoin trendinin geri dönmesiyle WIF’in değer kazanması, gizemli yatırımcıyı zengin etti. Yalnızca birkaç haftada bakiyesini 13307x yapan balina, şimdilerdeyse satışa başlamış durumda.

Şimdilik 4,12 milyon dolar kâr yazdı!

Lookonchain’in birkaç saat önce WIF balinasına yayımlamış transfer verisi herkesin dikkatini çekti. Dip fiyatlardan WIF toplayan balina, 750.000 WIF’i tanesi 1,61 dolardan olacak şekilde 9.363 SOL (1,21 milyon dolar) karşlığında sattı. Elinde 1,83 milyon WIF (2,91 milyon dolar) kalan balinanın sıradaki satışı hangi fiyattan gerçekleştirileceği ise merakla bekleniyor.

Toplamda 4,12 milyon gelir sağlayan gizemli yatırımcı, 26 Kasım 2023’ten bu yana bakiyesini 13307x yaptı. Memecoin çılgınlığının zirve yaptığı bu dönemlerde satışa başlayan balina, tepeyi yakalayıp yakalayamadığı konusunda soru işaretleri yarattı. Bunşara ek olarak balinanın satışlara başlaması, WIF yatırımcılarının canını sıktı.

Dogwifhat (WIF) nedir?

Dogwifhat (WIF), pembe örgü şapka takan bir Shiba Inu hakkında Solana merkezli bir memecoin’dir. Dogwifhat piyasaya yeni çıkmış bir meme coindir. Memecoinler şaka amaçlı üretilen kripto varlıklardır. WIF bu projenin yerel token’ıdır. Toplam arzı 998,920,173, dolaşan arzı 998,920,173 adettir. Projenin resmi web sayfasında herhangi bir açıklamama bulunmamasına rağmen bir video yer almaktadır.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner