Yükleniyor...

Domino’s Pizza Eski Başkanı FriesDAO’nun Danışma Kuruluna Katıldı

Domino's Pizza eski başkanı merkeziyetsiz özerk bir topluluk olan FriesDAO’ya katıldı.

dominos pizza FriesDAO

Domino’s Pizza eski başkanı merkeziyetsiz özerk bir topluluk olan FriesDAO’ya katıldı.

Fast food endüstrisine erişimi demokratikleştirmek için tasarlanmış merkeziyetsiz özerk bir kuruluş olan FriesDAO, Domino’s Pizza’nın eski başkanı Kory Spiroff’un danışma kuruluna katıldığını duyurdu.

Yeni rolünde Spiroff, organizasyonun blok zinciri yönetimine dayalı gerçek dünya operasyonlarını gerçekleştirme hedefine ulaşmasına yardımcı olacak. FriesDAO, kripto para topluluğuna fast food restoran zincirlerinin büyümesine fırsat vermeyi hedefliyor.

FriesDAO

DAO, FriesDAO’nun restoran ağındaki benzersiz yönetişim modeli altında birden fazla işletmede ayak izlerini bırakarak popüler fast food restoranları çevresinde zincir ve üyelik hizmetleri satın almayı ve inşa etmeyi planlıyor.

Spiroff’un restoran endüstrisindeki 35 yıllık tecrübesiyle DAO üzerinde önemli bir etkisi olması bekleniyor. Başlangıçta Spiroff, fast food endüstrisindeki işine 1985’te California’daki Domino’s için pizza teslim ederek başladı ve daha sonra 1990’ların başında Hawaii’de bir zincir sahibi oldu.

Zincir sahibi olduktan on üç yıl sonra, Dominos’un EMEA Başkan Yardımcısı olmak için Avrupa’ya taşındı ve bu da şirketin Avrupa pazarına yönelik stratejisini şekillendirmesine yol açtı.

FriesDAO, fast food endüstrisine blok zinciri tabanlı yönetişim getirme programının kaçınılmaz bir parçası olan tanınmış restoran markalarının bayiliklerini belirlerken ve satın alırken eski Domino’s başkanının uzmanlığına ve ağına güvenecek.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner