Yükleniyor...
AL / SAT
Anasayfa Bitcoin Haberleri Duayen Analistten Bitcoin (BTC) Değerlendirmesi: 2016'dan Beri Böyle Bir Fırsat Görmedim

Duayen Analistten Bitcoin (BTC) Değerlendirmesi: 2016’dan Beri Böyle Bir Fırsat Görmedim

ABONE OL:google-news

Kripto para stratejisti ve analisti Willy Woo, Bitcoin balinalarının büyük miktarlarda BTC topladığını ve bunun Bitcoin‘in geleceği için olumlu bir işaret olduğunu söyledi.

Twitter hesabı üzerinden açıklamalarda bulunan Woo, Twitter’ın CEO’su Jack Dorsey’in başında olduğu şirket Square’ın 4 bin 709 BTC ve MicroStrategy’nin 38 bin 250 BTC almasının “buzdağının görünen ucu” olarak adlandırdı.

“2016’dan Beri Böyle Bir Fırsat Görmedim”

Woo, son sekiz ayda borsalardaki spekülatif BTC stoklarında 250 bin BTC’lik düşüş yaşandığına dikkat çekti. CoinMarketCap‘e göre, yazım sırasında borsalardaki spekülatif BTC stokunun toplam değeri yaklaşık 2.762 milyar dolar. Stratejiste göre, yeni satın alınan devasa miktarlardaki BTC’ler büyük olasılıkla milyarderlerin kişilerin elinde. Analist, bunun çok iyimser bir gelişme olduğunu şu sözlerle açıkladı:

Bu, Bitcoin kariyerimde temellerin (zincir üzerindeki veriler ve altyapı oyuncularından gelen ölçümler) moon modunda olduğu birkaç zamanımdan biri ancak piyasa buna uyanmadı. 2021’de olacak. Bu, 2016’nın ortalarından beri görmediğim bir fırsat. Fiyat hareketi, temel talep ve arzın oldukça gecikmeli bir göstergesidir çünkü piyasa ‘uyanmaz’. Bir boğa piyasasının çılgınlık aşamaları, herkesin “uyandığı” ve çok geç olduğu zamandır. Şu anda arz emiliyor.

Ekim ayının ilk günlerinde Emtia Vadeli İşlemler Ticaret Komisyonu (CFTC), BitMEX’e ve tüm bağlı kuruluşlara karşı suç isnadında bulunmuş, BitMEX’in gerekli prosedürleri uygulamayarak kara para aklamayı desteklemenin yanı sıra yasa dışı olarak çalıştığını iddia etmişti. Tutuklamalar ve istifalara neden olan gelişme piyasada kısmen paniğe neden olmuştu. Birçok analistin aksine Woo, yaşananların gereksiz yere abarttığını ve BitMEX olayının Bitcoin için olumlu bir gelişme olduğunu söyledi. Kripto para analistine göre, BitMEX olayı kripto para endüstrisinin uzun vadeli sağlığı için son derece iyi bir gelişme.

Coinkolik E-Posta Bültenine Abone Olun!

Her gün, gelen kutunuza en güncel kripto para içeriklerini almak için kaydolun.

İstenmeyen posta göndermiyoruz! Daha fazla bilgi için gizlilik politikamızı okuyun.

KaynakDailyhodl
Ömer Ergin
Ömer Erginhttps://www.coinkolik.com
Coinkolik.com Yayın Koordinatörü olan Ömer Ergin, 1993 yılında Konya'da doğmuştur. KTO Karatay Üniversitesi Mekatronik Mühendisliği mezunu olan Ömer, Blockchain teknolojisi üzerine araştırmalar yapmakta, paranın geleceği (kripto paralar) hakkında konuşmayı ve yazmayı sevmektedir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Öne Çıkan Başlıklar