Yükleniyor...

Dünyaca Ünlü Boksör Sordu: Solana (SOL) mı, Ethereum (ETH) mu?

Dünyaca ünlü boksun efsane ismi Mike Tyson, Twitter'da takipçilerine merak edilen bir soruyu yöneltti:

mike tyson ethereum eth solana sol

Dünyaca ünlü boksun efsane ismi Mike Tyson, Twitter’da takipçilerine merak edilen bir soruyu yöneltti: “Solana (SOL) mı Ethereum (ETH) mu?”

Bilindiği üzere SOL, sıklıkla Ethereum ile karşılaştırılıyor. Bu da 2 kripto para topluluğunun yatırımcılarının sık sık karşı karşıya gelmesine neden oluyor. İşte efsane boksör Mike Tyson da bu rekabeti fark ederek takipçilerine ‘Solana mı yoksa Ethereum mu’ diye sordu. Bu soru büyük bir tartışmayı başlatmış oldu.

Tyson’ın bu sorusu, iki tarafın yatırımcılarının da ringe çıkarak yumruklarını konuşturmasına neden oldu. Fakat bazı yatırımcılar ise 2 projenin de kendisine has özellikleri olduğunu belirterek, karşılaştırılamayacaklarını dile getirdi.

Baba Buterin de Konuştu

Öte yandan Tyson’ın bu tweet’ine Ethereum’un kurucusu Vitalik Buterin’in babası Dmitry Buterin de yanıt verdi. Buterin, “Solana akıllı görünüyor, Ethereum da nazik, yaratıcı ve akıllı görünüyor” ifadelerini kullandı.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner