Yükleniyor...
AL / SAT
Anasayfa Kripto Para Borsaları Dünyaca Ünlü Kripto Para Borsası Coinbase Çöktü!

Dünyaca Ünlü Kripto Para Borsası Coinbase Çöktü!

ABONE OL:google-news

ABD merkezli kripto para borsası Coinbase, Bitcoin’in 2019’un en yüksek seviyesi olan 13.880 dolara yaklaşmasına az kala büyük bir problem yaşadı. Popüler borsa, dün gece yaşanan erişim sorunları nedeniyle ticareti devre dışı bıraktı.

Yapılan bir şirket güncellemesine göre Coinbase, sıkıntı anında “şu anda sorunu araştırdıklarını” açıkladı ancak konuyla alakalı olarak başka bir yorum yapılmadı.

Daha Önce de Kesintiler Yaşandı!

Coinbase, bu yıl yoğun ticaret dönemlerinde, ticaretin durmasına neden olan bir dizi kesinti yaşadı. Kesinti, Bitcoin‘in 26 Haziran 2019’dan beri görülmeyen yeni zirvelere hızla yaklaştığı bir zamanda geldi. Coinbase İletişimden Sorumlu Kıdemli Müdürü Crystal Yang, CoinDesk’e e-posta yoluyla “Tüm güncellemeler bağlantıda yayınlanacaktır” açıklamasını yaptı.

Yazının yazıldığı sıralarda Coinbase tarafından bir açıklama geldi. Coinbase, şunları söyledi:

“Bir düzeltme uygulandı ve şimdi bu sorunun çözüleceğine inanıyoruz. Küçük istisnalar dışında Coinbase Pro sipariş defterlerimizde işlem yapmaya devam ettik. Sabrınız için teşekkür eder, verdiğimiz rahatsızlıktan dolayı özür dileriz.”

Görünüşe göre Coinbase’in sorun yaşaması Bitcoin fiyatında herhangi kalıcı bir aksiliğe neden olmadı. BTC, yazının yazıldığı sırada 13.750 dolardan işlem görüyordu.

Coinkolik E-Posta Bültenine Abone Olun!

Gizliliğinize saygı duyuyoruz.
KaynakCoinDesk
Neşe Yavuz
Neşe Yavuz
Neşe, 1989 yılında İzmir’de doğdu. İstanbul Üniversitesi Gazetecilik mezunu olan Neşe, mezun olduğundan beri medya sektöründe çalışmalar yürütüyor. Özellikle son yıllarda kripto paralara olan ilgisi nedeniyle, bu alanda çalışmalar gerçekleştiriyor. Neşe, Coinkolik.com'da editör olarak kripto ile ilgili yazıları paylaşıyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Öne Çıkan Başlıklar