Yükleniyor...

Dünyaca Ünlü Oyuncunun İlk Bitcoin (BTC) Yatırımcılarından Biri Olduğu Ortaya Çıktı

15 Haziran Salı günü, dünyanın önde gelen Bitcoin ATM operatörlerinden biri olan CoinFlip, "How I Met Your Mother" oyuncusu Neil Patrick Harris’in yer aldığı ve Bitcoin'e yatırım yapmanın ne kadar kolay olduğunu göstermeyi amaçlayan bir pazarlama kampanyası yayınladı.

dunyaca unlu oyuncunun ilk bitcoin btc yatirimcilarindan biri oldugu ortaya cikti 3

15 Haziran Salı günü, dünyanın önde gelen Bitcoin ATM operatörlerinden biri olan CoinFlip, “How I Met Your Mother” oyuncusu Neil Patrick Harris’in yer aldığı ve Bitcoin’e yatırım yapmanın ne kadar kolay olduğunu göstermeyi amaçlayan bir pazarlama kampanyası yayınladı.

Harris, Forbes muhabiri Jason Brett ile gerçekleştirdiği özel bir röportajda Bitcoin ile olan deneyiminden bahsetti. İşte Harris’in ilk Bitcoin yatırımcılarından biri olduğunu söylediği röportaja ilişkin birkaç önemli nokta:

“Bitcoin’i ilk duyduğum zamanı hatırlıyorum; Çoğu insan gibi ben de tam olarak anlamadım ama o zamanlar Bitcoin fiyatı o kadar düşüktü ki çok fazla risk almadan bir şans verebileceğimi düşündüm.

Şimdi, yatırımım muazzam bir şekilde büyüdü ve değeri katlandı, büyük şirketler ve geleneksel yatırımcılar bile bu akıma katılıyor. Amacım, herkesin kripto para birimine yatırım yapmanın ve finansın geleceğine katılmanın ne kadar kolay ve erişilebilir olduğunu bilmesini sağlamak.”

CoinFlip’in basın açıklamasında CoinFlip CEO’su Ben Weiss şunları söyledi:

“Kripto para ürkütücü olabilir ve bu kampanyayla yola çıktığımız şeylerden biri de Bitcoin satın almanın ne kadar basit olabileceğini göstererek gizemini açığa çıkarmaktı.”

Kampanya, ulusal televizyon kanalı OTT’de, YouTube ve sosyal kanallarda piyasaya sürülecek.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner