Yükleniyor...

Dünyaca Ünlü Şarkıcı Katy Perry Piyasaya NFT Sürerken, Theta Labs’te Ufak Bir Hisseye Sahip Olacak

"I Kissed a Girl", "Hot'n Cold", “Dark Horse” ve “Roar” hitleriyle tanınan popüler şarkıcı Katy Perry, yetenek ajansı Creative Artists Agency'nin yanı sıra Theta'da azınlık bir hisseye sahip olacak.

photo 2021 06 30 17.38.58

“I Kissed a Girl”, “Hot’n Cold”, “Dark Horse” ve “Roar” hitleriyle tanınan popüler şarkıcı Katy Perry, yetenek ajansı Creative Artists Agency’nin yanı sıra Theta’da azınlık bir hisseye sahip olacak.

Amerikalı pop şarkıcısı ve söz yazarı Katy Perry, hayranları için non-fungible token’ları (NFT’ler) piyasaya sürüyor ve blok zinciri video dağıtım ağı Theta Labs’ten de hisse satın aldı.

Perry’nin NFT’leri, Aralık 2021’de Resorts World Las Vegas otelinde başlayan ve Theta Labs ile işbirliği içinde olan “Play” mekanını kutlayacak. Hit pop şarkıları “Dark Horse” ve “Roar” ile tanınan şarkıcı, aynı zamanda Theta’nın girişim doğrulayıcılarından biri olan yetenek ajansı Creative Artists Agency’nin yanı sıra Theta Labs’ta azınlık bir hisseye sahip olacak.

NFT’ler Perry’nin etkinliklerini anacak ve hayranlar bugünden itibaren Katy.ThetaDrop.com’daki müzayede için kayıt yaptırabilecekler. Perry, lansman konusunda hem heyecanlı hem de meraklı olduğunu söyledi. Perry, şu ifadeleri kullandı:

“Theta ekibiyle birlikte heyecan verici ve akılda kalıcı tüm yaratıcı parçalara dalmak için sabırsızlanıyorum, böylece hayranlarım hem dijital bir koleksiyon hem de bir IRL deneyimi olan mekanımda özel bir ana sahip olabilirler.”

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner