Yükleniyor...

Analist Crypto Dog, İyi Performans Göstereceğini Düşündüğü Altcoin’i Açıkladı

Deneyimli bir kripto para trader’ı ve fenomeni, bu yıl Ethereum'dan önemli ölçüde daha iyi performans göstereceğini söylediği orta büyüklükte bir altcoin açıklıyor.

analist crypto dog bu yil ethereumdan eth onemli olcude daha iyi performans gosterecegini dusundugu altcoini acikliyor

Deneyimli bir kripto para trader’ı ve fenomeni, bu yıl Ethereum’dan önemli ölçüde daha iyi performans göstereceğini söylediği orta büyüklükte bir altcoin açıklıyor. 

The Crypto Dog takma adı altında 539.500 takipçili trader, akıllı sözleşme platformu Solana’nın (SOL) Ethereum’un 250 milyar dolarlık piyasa değerine ulaşma potansiyeline sahip olduğunu söylüyor:

“SOL/ETH grafiği inanılmaz görünüyor – aşırı derecede yükselişi işaret ediyor. SOL, mevcut piyasa değerinde Ethereum’u yakalamadan önce 10x yapabilir ve hala iki katına ulaşacak yeri olabilir. Solana’nın bu yıl Ethereum’un piyasa değerine doğru birkaç kat değer yakalamasını bekliyorum.”

CoinMarketCap’e göre Solana, yazı yazılırken 8.87 milyar dolar değerleme ile 32.44 dolardan işlem görüyor. Ethereum’un mevcut piyasa değerine yaklaşmak için SOL’un 27x yapması gerekiyor.

Trader, Solana’nın daha iyi performans göstermesi için Ethereum’un piyasa değerine yetişmesi gerekmediğine dikkat çekiyor. Solana’nın “ETH’nin yaptığının sadece bir kısmını başarması gerektiğini” söylüyor.

2021’deki boğa döngüsünü 2017’deki boğa döngüsüyle karşılaştıran trader, kripto para piyasalarının, alandaki fon akışı nedeniyle tüm zamanların en yüksek seviyelerine ulaşmaya hazır olduğuna inanıyor:

“Bu döngü ile son döngü arasındaki fark:

Birçoğumuz rahat bir şekilde hayatta kalmak ve HODL’a devam etmek için yeterli para kazandık.

Ayrıca, bir endüstri olarak, tekrar yeni zirveler göreceğimizi bilmek için yeterli sermayeye ve gelecekteki fonlama (örneğin a16z’nin 2.2 milyarlık fon toplaması) için bol beklentiye sahibiz…”

Kripto para trader’ına göre, bir noktada piyasalar o kadar hızlı bir şekilde toparlanacak ki bazı yatırımcılar bir köşede izlemeye devam edecek:

“Dipten son derece hızlı bir şekilde yükseleceğiz ve çoğu yan yatırımcıyı stablecoin’lerde sıkıştırıp bırakacağız.”

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner