Yükleniyor...

Dünyaca Ünlü Sörfçü, Kendi Kripto Parasını Çıkaracak

Tüm zamanların en büyük sörfçüsü olarak bilinen Kelly Slater, The Gentleman's Journal ile yakın zamanda yaptığı bir röportajda, odun geri dönüştüren firmasının değerini takip edecek olan kendi kripto para birimini piyasaya sürmeyi planladığını açıkladı.

slater

Tüm zamanların en büyük sörfçüsü olarak bilinen Kelly Slater, The Gentleman’s Journal ile yakın zamanda yaptığı bir röportajda, odun geri dönüştüren firmasının değerini takip edecek olan kendi kripto para birimini piyasaya sürmeyi planladığını açıkladı.

Ünlü sörfçü, bunun kısa sürede kazandırmayı planlayan “fly-by-night” parası olmayacağını iddia ediyor.

“İnsanların bir gecede zengin olmaya çalıştıkları bir “fly-by-night” değil daha olumlu bir şey yapmak için çalışacağız”

Slater, konuyla ilgili daha iyi fikirler bulması gerektiğini söyleyerek, kripto para birimini “woodcoin” olarak adlandırma fikrinin şakayla karışık bir biçimde reddetti.

Sörf efsanesi, kripto para uzmanı olmadığını kabul etse de, sıklıkla Bitcoin ve blockchain teknolojisi hakkındaki yorumlarıyla da biliniyor. Slater, kripto para fiyatlarını manipüle eden kişilerden ötürü de endişe duyduğunu söylüyor.

“Sektöre amacına uygun olmayan insanlar geliyor gibi görünüyor. Bana göre burada bir manipülasyon söz konusu. Korkarım bu hisse senetlerinde ve şirketlerde yaşanan şeyin aynısı”

Ünlü sörfçü Haziran ayında yaptığı açıklamada, Elon Musk’ın kripto için kötü olduğunu ifade etmişti.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner