Yükleniyor...

Dünyanın En Büyük Özel Aile Bankası LGT, Bitcoin ve Ethereum Hizmetleri Sunacak

Dünyanın en büyük aile ait özel bankası LGT, İsviçre ve Lihtenştayn'dan başlayarak özel müşterilerine Bitcoin ve Ethereum hizmetleri sunacak.

dunyanin en buyuk aileye ait ozel bankasi lgt bitcoin ve ethereum hizmetleri sunacak

Dünyanın en büyük aile ait özel bankası LGT, İsviçre ve Lihtenştayn’dan başlayarak özel müşterilerine Bitcoin ve Ethereum hizmetleri sunacak. 

Lihtenştayn Hanedanı’nın sahibi olduğu ve dünyanın en büyük aileye ait bankacılık grubunun bir parçası olan finans kurumu LGT Bank, kripto hizmetleri sunmaya hazırlanıyor. İsviçre tarafından düzenlenen dijital varlık hizmetleri sağlayıcısı SEBA Bank, LGT’nin kripto hizmetleri için altyapı sağlayacak. Başlangıçta ise Bitcoin ve Ethereum hizmetleri verecek. Artan talebe karşılık böyle bir adımın atıldığın belirten SEBA’nın müşteri ve teknoloji çözümlerinden sorumlu başkanı Mathias Schütz konu hakkında yaptığı açıklamada şu ifadeleri kullandı:

“LGT, Lihtenştayn ve İsviçre’de bulunan müşteriler için Lihtenştayn’daki rezervasyon merkezleriyle başlayacak. Bu, önümüzdeki birkaç ay içinde daha da genişleyecek…”

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner