Yükleniyor...

DWF Labs yine bir altcoin’i uçurdu!

Son günlerin fenomen yatırım yönetim şirketi DWF Labs'ın AirDAO'yu (AMB) satın alma haberi, projeyi adeta uçurdu.

DWF Labs

Son günlerin fenomen yatırım yönetim şirketi DWF Labs’ın AirDAO’yu (AMB) satın alma haberi, projeyi adeta uçurdu.

Lookonchain verilerine göre DWF Labs yeni bir satın alım gerçekleştirdi. Ünlü yatırım grubu, düşük piyasa değerine sahip AirDAO (AMB) satın aldı.

DWF Labs 7,5 milyon dolar harcadı ve 1,5 milyar AMB’yi cüzdanına ekledi. 18,74 milyon dolarlık bu satın alımdan sonra projede yükseliş başladı. AMB günü yüzde 10’luk yükseliş ile geçiriyor.

AMB’ye el uzandı! Yükseliş başladı!

CoinMarketCap verilerine göre 1,75 milyara yakın AMB dolaşımda yer alıyor. CoinGecko ise 3.26 milyar AMB’nin dolaşımda yer aldığını ifade ediyor. Diğer taraftan AirDAO blockchain’inde, 6,39 milyar AMB’nin toplam arz olduğu gösteriliyor.

DWF Labs ise 1,5 milyar AMB satın aldı. Bu verilere bakıldığında DWF Labs adeta tek başına AMB’nin sahibi oldu. AMB’nin maksimum arzı ise 6,5 milyar seviyesinde.

AMB

DWF Labs yaptığı satın alımdan sonra elinde bulunan 500 milyon AMB’yi açtıkları yeni bir cüzdana taşıdı. İki farklı cüzdanla AMB tutan şirketin elinde neredeyse projenin yüzde 25’i bulunuyor.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner