Yükleniyor...

Edward Snowden’dan Kripto Piyasası Yorumu

Tanınmış teknik uzman ve CIA'in eski çalışanı Edward Snowden, kripto para piyasası hakkındaki görüşlerini paylaştı.

Edward Snowdendan Kripto Piyasasi Yorumu

Tanınmış teknik uzman ve CIA’in eski çalışanı Edward Snowden, kripto para piyasası hakkındaki görüşlerini paylaştı.

Kripto sektörü FTX’in iflas başvurusuyla birlikte tamamen karışık bir hal aldı. Büyük borsalardan, küçük projelere uzanan geniş bir alan, piyasadaki çalkalanmalardan nasiplendi. Edward Snowden da mevcut piyasa hakkında yorumlar yaptı.

Edward Snowden, Kripto Piyasası Hakkındaki Görüşlerini Paylaştı

CIA’in eski çalışanı Edward Snowden, FTX olayları ile beraber oldukça karışan kripto para piyasası hakkında yorumlar yaptı.

Edward Snowden, piyasanın biraz geri çekileceğini ve daha önce gördüğümüz fiyat seviyelerine ulaşacağını düşünüyor. Ancak tahmini yalnızca Bitcoin’e ve fiyat performansına bağlı değil. Snowden, endüstrinin FTX çöküşünden sonra güvenli DEX’lere geçmesi gerektiğine inanıyor.

Snowden, 2020 yılında Bitcoin’i tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 69 bin dolara sürükleyen ralliyi tahmin etmişti. Ancak Snowden, yeni açıklamalarıyla ilgili olarak; neden bu şekilde düşündüğü hakkında fikri olmadığını, finansal eğitiminin sıfır olduğunu ve insanların onun düşüncelerini gerçekten ciddi bir tahmin veya analiz olarak görmemesi gerektiğini belirtti.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner