Yükleniyor...

Efsane Yatırımcı Bill Miller’dan Bitcoin Yorumu

Efsane yatırımcı Bill Miller, Bitcoin’de (BTC) hala yükseliş beklentisi olduğunu söyledi.

bill miller bitcoin btc yorumu

Efsane yatırımcı Bill Miller, Bitcoin’de (BTC) hala yükseliş beklentisi olduğunu söyledi. Galaxy Digital CEO’su Mike Novogratz ise lider kripto para birimini ‘turbo şarjlı altın’ olarak nitelendiriyor.

Miller Value Partners’ın kurucusu Bill Miller, Seeking Alpha tarafından ele alınan FutureProof yayınının son bölümünde Bitcoin’de hala yükseliş görüldüğünü söyledi. Yatırımcıya göre, Bitcoin’in fiyatı şimdi 9 bin doların üzerinde bir aralığa bağlı olduğu için şimdiye kadarki en güvenli liman durumunda:

“Şu anki fiyata bakıldığında Bitcoin’in 9 bin dolar seviyelerinde daha önce hiç olmadığı kadar güvenli olduğunu düşünüyorum.”

Artık İnanıyor

Amerikan yatırım yönetimi devi Legg Mason’un eski CIO’su olan eski hedge fonu yöneticisi Miller; BTC sadece 200 dolarken, kripto para yatırımına giren erken yatırımcılardan biriydi. Bugünkü konuşması sırasında, ortalama satın alma fiyatı 300 dolar olan kripto paralarının hiçbirini satmadığını açıkladı. Miller, Ocak 2019’da CNBC’ye, “ilginç bir teknolojik deney” olan Bitcoin’in, Aralık 2018’deki çöküşten sonra çok değerli olabileceğini veya sıfıra düşebileceğini söyledi. Şimdi, önde gelen kripto para biriminin geleceği konusunda iyimser hissettiğini iddia ederek bir gözlemciden inananlara geçmiş durumda.

Turbo Şarjlı Altın

Bu arada, web yayınına panelist olarak da katılan Galaxy Digital CEO’su Mike Novogratz, Bitcoin’e ‘turbo şarjlı altın’ adını verdi.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner