Yükleniyor...

Efsanevi Trader’dan Bitcoin (BTC) Yatırımcılarına Kötü Haber!

Peter Brandt, Bitcoin (BTC) boğalarının 40.

btc boga kotu haber

Peter Brandt, Bitcoin (BTC) boğalarının 40.000 dolar seviyesinin üzerine çıkma girişimlerinin başarısız olabileceği konusunda uyardı.

Bitcoin 40.000 dolarlık direnci kırmak için mücadele ederken, emtia trader’ı Peter Brandt, boğalar için düşüş uyarısı paylaştı. Brandt, en büyük kripto para biriminin birden çok kez yukarıda belirtilen seviyede reddedildiğine işaret etti.
Mayıs ayının ortasında 40.000 doları ele geçiremedikten sonra, kripto para birimi bir haftadan biraz fazla bir süre içinde yüzde 30’dan fazla düzeltme yaşadı ve 22 Haziran’da 28.675 dolara düştü.

Yazının yazıldığı sırada, Bitcoin karara katkıda bulunacak önemli bir seviyenin hemen altında duruyor. Daha önce bildirdiğimiz üzere, NorthmanTrader kurucusu Sven Henrich de kısa süre önce aralıklı yaz rallilerinin düşme eğiliminde olduğu konusunda uyarmıştı.

Altcoin’ler Yükseliyor

Devam eden Bitcoin rallisi görünüşte aşırı ısındı ve Bitcoin Aralık sonundan bu yana en uzun ardışık yeşil mum dizisini kaydetti. Lider kripto para etkileyici bir geri dönüşün ardından biraz soluk almış gibi görünse de, birden fazla altcoin ralli moduna geri döndü.

Ethereum ve XRP, son 24 saat içinde yüzde beşten fazla yükseldi ve bu da onları piyasa değerine göre ilk 10 kripto para birimi arasında en iyi performans gösterenler haline getirdi. Bu arada Solana da son 24 saatte kayda değer bir artış gösteren altcoin’lerden oldu.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner