Anasayfa Borsalar Eğer Söylentiler Gerçekse Binance, Ripple'ı (XRP) Uçurabilir

Eğer Söylentiler Gerçekse Binance, Ripple’ı (XRP) Uçurabilir

ABONE OL:google-news

XRP yatırımcıları, Ripple ile kripto para borsası Binance arasında bir ortaklık olduğuna dair kanıtların ortaya çıkabileceğini söylüyor.

“Ripple (XRP) İle Kesinlikle Ortaklık Kurulacak”

Şubat ayında Binance CEO’su Changpeng Zhao, Binance’in “Talep Üzerine Likidite (ODL)” adı verilen XRP destekli sınır ötesi ödeme çözümünü desteklemek için gelecekte Ripple ile bir ortaklığın “kesinlikle” olacağını söyledi.

ODL, bankalara ve finans kuruluşlarına, XRP’yi köprü para birimi olarak kullanarak yurt dışına para göndermek için yasalarla uyumlu bir yol sağlamak üzere tasarlanmıştır. Süreç, fiat para birimlerini kabul edip XRP’ye çevrilmesi ve daha XRP’nin gönderildiği ülkede tekrar fiat para birimine dönüştürülmesinden ibaret.

Rus Rublesi İşlemleri Açılıyor

Şimdi, XRP topluluğunun üyeleri, ODL hacmini saptamak için tasarlanmış bir izleme aracının Rus Rublesi ile ilgili bir dizi olası ODL işlemini keşfettiğini söylüyor. Ayrıca bu yeni işlemleri, Ekim ayında ruble desteğini başlatan Binance ile ilişkilendiriyorlar.

CRYPTOCRUSADER isimli bir Twitter kullanıcısı, Rus Rublesi ile ilgili ticaretin başlatıldığına dair bir ekran görüntüsü paylaşıp Binance CEO’sunu tebrik etti:

Binance’ın ODL takası olarak rol alacağına dair herhangi bir kanıt VOLATİLİTEYİ dinamitleyecektir. Daha fazla hacim, Binance için daha fazla fayda anlamına gelir.

İyi iş @ cz_binance. Rus koridoru sabahtan beri açık.

Zhao yapılan yorumlara herhangi bir cevap vermiş değil. Şu ana kadar Ripple, ODL’nin likiditesini artırmak için kripto borsaları Bittrex, Bitso, Coins.ph ve Bitstamp ile ortaklıklar kurduklarını duyurdu.

En güncel gelişmeleri Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Coinkolik E-Posta Bültenine Abone Olun!

Gizliliğinize saygı duyuyoruz.
Metin Karaduman
Metin Karadumanhttps://www.coinkolik.com
1987 yılında İstanbul’da doğan Metin Karaduman, Sakarya Üniversitesi Tarih bölümü mezunu. Yıldırım Beyazıt Üniversitesinde yüksek lisansını tamamlayan Metin, İstanbul Üniversitesinde doktora eğitimine devam ediyor. Blockchain ile tanışıp Bitcoin ve kripto paralara hayran olan Metin, en katı savunucularından biri haline gelerek yeni teknoloji hakkında okumayı, yazmayı ve konuşmayı seviyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Bizi Takip Edin

923BeğenenlerBeğen
404TakipçilerTakip Et
18,362TakipçilerTakip Et
613AbonelerAbone

Öne Çıkan Başlıklar