Yükleniyor...

Eğer Söylentiler Gerçekse Binance, Ripple’ı (XRP) Uçurabilir

XRP yatırımcıları, Ripple ile kripto para borsası Binance arasında bir ortaklık olduğuna dair kanıtların ortaya çıkabileceğini söylüyor.

Binance XRP

XRP yatırımcıları, Ripple ile kripto para borsası Binance arasında bir ortaklık olduğuna dair kanıtların ortaya çıkabileceğini söylüyor.

“Ripple (XRP) İle Kesinlikle Ortaklık Kurulacak”

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Şubat ayında Binance CEO’su Changpeng Zhao, Binance’in “Talep Üzerine Likidite (ODL)” adı verilen XRP destekli sınır ötesi ödeme çözümünü desteklemek için gelecekte Ripple ile bir ortaklığın “kesinlikle” olacağını söyledi.

ODL, bankalara ve finans kuruluşlarına, XRP’yi köprü para birimi olarak kullanarak yurt dışına para göndermek için yasalarla uyumlu bir yol sağlamak üzere tasarlanmıştır. Süreç, fiat para birimlerini kabul edip XRP’ye çevrilmesi ve daha XRP’nin gönderildiği ülkede tekrar fiat para birimine dönüştürülmesinden ibaret.

Rus Rublesi İşlemleri Açılıyor

Şimdi, XRP topluluğunun üyeleri, ODL hacmini saptamak için tasarlanmış bir izleme aracının Rus Rublesi ile ilgili bir dizi olası ODL işlemini keşfettiğini söylüyor. Ayrıca bu yeni işlemleri, Ekim ayında ruble desteğini başlatan Binance ile ilişkilendiriyorlar.

CRYPTOCRUSADER isimli bir Twitter kullanıcısı, Rus Rublesi ile ilgili ticaretin başlatıldığına dair bir ekran görüntüsü paylaşıp Binance CEO’sunu tebrik etti:

Binance’ın ODL takası olarak rol alacağına dair herhangi bir kanıt VOLATİLİTEYİ dinamitleyecektir. Daha fazla hacim, Binance için daha fazla fayda anlamına gelir.

İyi iş @ cz_binance. Rus koridoru sabahtan beri açık.

Zhao yapılan yorumlara herhangi bir cevap vermiş değil. Şu ana kadar Ripple, ODL’nin likiditesini artırmak için kripto borsaları Bittrex, Bitso, Coins.ph ve Bitstamp ile ortaklıklar kurduklarını duyurdu.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x