Yükleniyor...

Ekim Ayında Dikkat Edilmesi Gereken 3 Kripto Para Birimi

WatcherGuru'nun yayımladığı analize göre, Ekim ayı üç popüler kripto para birimi için hareketli ve verimli geçebilir.

Ekim Ayinda Dikkat Edilmesi Gereken 3 Kripto Para Birimi

WatcherGuru’nun yayımladığı analize göre, Ekim ayı üç popüler kripto para birimi için hareketli ve verimli geçebilir.

Detaylı bir analiz yayımlayan WatcherGuru, Ekim ayının Bitcoin (BTC), Ripple (XRP) ve Shiba Inu (SHIB) açısından hareketli geçebileceğini iddia etti. Analize göre, geçen yıl Ekim ayında piyasaların yükselişe başladığı öne çıkarılırken, bu Ekim’de piyasaların daha zorlu geçeceği belirtildi.

Analize Göre, 3 Kripto Para Biriminde Gelişmeler Yaşanabilir

WatcherGuru’ya göre, kripto piyasasının düşüş yaşamasıyla birlikte kripto para birimleri neredeyse son iki yılın en düşük seviyesine geriledi. Haber kaynağı, Ekim ayında yatırımcıların BTC, XRP ve SHIB’e dikkat edilmesi gerektiğini analizlerle öne sürdü.

WatcherGuru analizinde, lider kripto para Bitcoin‘in 25 bin dolar seviyelerinin test edilebileceğini iddia etti. Son üç aydır 18 bin ila 24.5 bin dolar arasında gidip gelen BTC’nin, bu ay da aynı hareketleri kaydetmesi bekleniliyor. Döngünün gerçekleşmesi halinde, Ekim ayında BTC 25 bin seviyesine yaklaşabilir.

BTC fiyatının 25 bin dolar üzerine çıkmasını olasılık dahilinde görmeyen WatcherGuru, zamanlamayı iyi yapan yatırımcıların kısa vadedeki fiyat dalgalanlarından para kazanabileceğini belirtti.

WatcherGuru’ya göre, geçtiğimiz ayın en popüler coin’lerinden biri olan XRP, bu ay da gündemden düşmeyecek. Popüler coin, Eylül ayında piyasa trendlerine meydan okuyarak yaklaşık yüzde 50 artış gösterdi.

XRP ve SEC arasındaki davanın yakında biteceğini işaret eden analiz, Ripple tarafının elinin güçleneceğini iddia etti. Fiyat beklentisine değinmeyen WatcherGuru, insanların haber akışına dikkat etmeleri gerektiğini aktardı.

Analizin son ürünü SHIB oldu. Meme token geçen senenin Ekim ayında güçlü bir yükseliş yaşadı. Tam bir yıl sonra ATH seviyesinden yaklaşık yüzde 87 düşüş yaşayan token, aynı ilgi ve alakayı görmüyor. Ancak analiz, Shiba Inu’nun oyunu Shiba Eternity’ye dikkat çekti.

Shiba Eternity’nin bu hafta piyasaya sürülmesi bekleniliyor. Çıkacak bu oyun, SHIB açısından popülerliği tekrar geri kazandırabilir. Meme token şimdiden sosyal metriklerde öne çıkmayı başardı. WatcherGuru, çıkacak oyunun ve planlanan yakım mekanizmasının SHIB için bir yükseliş sinyali olduğunu iddia ediyor.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner