Anasayfa Bitcoin (BTC) El Konulan 660 Bitcoin Açık Artırma ile Satılıyor!

El Konulan 660 Bitcoin Açık Artırma ile Satılıyor!

ABD Adalet Bakanlığı’nın yetki alanı altında hizmet veren ve bir ABD federal kolluk kuvveti organizasyonu olan Marshals Service, el konulan yaklaşık 660 Bitcoin (BTC)’i açık artıma ile satmaya hazırlanıyor.

Marshals Service tarafından düzenlenecek olan müzayede 5 Kasım’da gerçekleştirilecek. Katılımcıların en geç 31 Ekim’e kadar kayıt yaptırmaları ve kayıt işlemlerinin tamamlanması için 200 bin dolar yatırmaları gerekiyor.

Açık artırma iki bölümde gerçekleştirilecek. İlk bölümde altı adet 100 BTC, ikinci bölümde ise 60 BTC satılacak. Katılımcılar, bir teklif verdikten sonra tekliflerini değiştiremeyecek veya diğer teklifleri göremeyecekler. 660 BTC’nin TL karşılığı yaklaşık 23.825.048,90 Türk Lirası.

Marshals Service, müzayedeye çıkarılacak olan Bitcoin’leri çeşitli federal suç, hukuk ve idari davalarla ele geçirildiğini belirtiyor.

Bu, ABD’li Marshals Service tarafından yapılan ilk BTC açık artırması değil. Daha önce, Ocak ve Mart aylarında 3.800 ve 2.100 üzerinde kripto para birimi satışı yapıldı.

En güncel gelişmelerden hemen haberdar olmak için bizi Twitter’da ve Instagram’da takip edin, Facebook sayfamızı beğenin ve Telegram grubumuza katılın!

Ömer Erginhttps://www.coinkolik.com
Blockchain teknolojisi üzerine araştırmalar yapan, paranın geleceği (kripto paralar) hakkında konuşmayı ve yazmayı seven, araştırmacı, teknoloji aşığı Mekatronik Mühendisi.

Yorum Yapın

Haftanın Öne Çıkan Başlıkları

Anlık Piyasa Verileri

-
55,196.852.73%