Yükleniyor...
AL / SAT
StormGain
Anasayfa Altcoin Haberleri Avrupa'daki 130 Kahve Mağazası Bitcoin Kabul Etmeye Başladı!

Avrupa’daki 130 Kahve Mağazası Bitcoin Kabul Etmeye Başladı!

ABONE OL:google-news

Kripto para birimleri ile alışveriş yapmak göründüğü kadar kolay değil. Fiyat volatilitesi yanınızda olsa bile harcama fonları tam bir kabus olabilir. Kripto paralar popülerlik kazanıyor, ancak pek çok işletme ve mağaza hala onları kabul etmiyor.

Cyclebit olarak bilinen bir “teknoloji sağlayıcı” girişimi, mağazaların kripto para birimleri ile ödeme kabul etmesini sağlayarak işleri kolaylaştırmayı hedefliyor. Fikir şu anda işlemeye başlamış durumda ve Cyclebit, Avrupa ve Güney Kore’deki işletmelerle çalışıyor.

İspanyol iş dünyası gazetesi Expansión’a göre, kripto ödeme teknolojisi İspanya’nın birçok yerindeki 130 kahve dükkanında kullanılıyor ve işletmeler Bitcoin ile ödeme kabul etmeye başladı.

Bu alandaki diğer girişimlerin aksine Cyclebit, Ibox’ın yıllık 1 milyar dolarlık ciroya sahip bir omnichannel ödeme platformuna sahip olan çalışan bir ekosisteme erişiminin olduğunu söylüyor.

Son olarak Cyclebit, kripto para ödemelerini kabul edebilen her satış noktası cihazını üretmeyi umuyor ve ekibi büyük ödeme ağları oluşturma deneyimine odaklanmış durumda.

İşletmelere, iOS ve Android için kripto cüzdanların yanı sıra eski moda bankaların ödemelerini kabul edebilen, kullanıma hazır, ücretsiz özelleştirilebilir bir uygulama sunulacak. Cyclebit, bunun için yeni gelir akışı sağlayacağına inanıyor.

Çevrimiçi ve mobil mağazalara yönelik entegrasyon protokollerinin de kısa bir süre sonra kullanıma sunulması hedefleniyor. Her bir araç ile gerçekleştirilen işlemlerin işletmeler tarafından kolayca kontrol edilir edilip analiz edilecek yollar sunması sağlanacak.

Coinkolik E-Posta Bültenine Abone Olun!

Her gün, gelen kutunuza en güncel kripto para içeriklerini almak için kaydolun.

İstenmeyen posta göndermiyoruz! Daha fazla bilgi için gizlilik politikamızı okuyun.

Ömer Ergin
Ömer Erginhttps://www.coinkolik.com
Coinkolik.com Yayın Koordinatörü olan Ömer Ergin, 1993 yılında Konya'da doğmuştur. KTO Karatay Üniversitesi Mekatronik Mühendisliği mezunu olan Ömer, Blockchain teknolojisi üzerine araştırmalar yapmakta, paranın geleceği (kripto paralar) hakkında konuşmayı ve yazmayı sevmektedir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Öne Çıkan Başlıklar