Yükleniyor...

Elinizde Bu Altcoin Varsa Dikkat! Büyük Zarar Edebilirsiniz

Uniswap’in yeni piyasaya sürülen yönetişim token'ı UNI yükselişini yavaşlatan ve birden çok temel teknik düzeyi parçalamasına neden olan amansız satış baskısına tanıklık eden fiyatı ile son birkaç gün içinde ciddi bir darbe aldı.

elinizde bu altcoin varsa dikkat buyuk zarara ugrayabilirsiniz

Uniswap’in yeni piyasaya sürülen yönetişim token’ı UNI yükselişini yavaşlatan ve birden çok temel teknik düzeyi parçalamasına neden olan amansız satış baskısına tanıklık eden fiyatı ile son birkaç gün içinde ciddi bir darbe aldı.

Son satış baskısı piyasa yapısına ciddi bir darbe indirdiğinden, analistler artık kripto para biriminin kısa vadeli görünümüyle ilgileniyorlar. Bir analist şimdi yakından izlediği son kanal destek seviyesinin parçalandığını ve önümüzdeki günlerde önemli ölçüde daha fazla olumsuzluğun yakın olabileceğini belirtiyor.

UNI 2.5 Dolara Kadar Gerileyebilir

Yakın vadede ne kadar düşebileceğine gelince, UNI’nin fiyat hareketini yakından takip eden popüler bir trader şimdi 2,50 dolara doğru bir düşüşün yakın olabileceğine dikkat çekiyor. Bu token’ın inişini yavaşlatabilecek ve muhtemelen bir trendin tersine dönmesine neden olabilecek kayda değer bir desteğe sahip olduğu yerdir.

Bununla birlikte, UNI’nin fiyatının yükselmesine neden olabilecek katalizörler olmadığı için, herhangi bir kısa vadeli trendin tersine dönmesinin ne kadar sürdürülebilir olabileceği de açık değil.

Yatırımcılar Topluca Kaçıyor, UNI Düşmeye Devam Ediyor

Yazının yazıldığı sırada Uniswap’in UNI token’ı şu anki 2,75 dolarlık fiyatıyla %13’ün üzerinde bir düşüşle işlem görüyordu. Bu, yaklaşık 3,40 dolarlık günlük yüksek seviyelerden kayda değer bir düşüşe işaret ediyor.

Kripto para birimi, geçen ay lansmanını takip eden günlerde fiyatı 8,50 dolarlık zirveye ulaştığından beri en düşük seviyelerde işlem görüyor. Uniswap V3’ün piyasaya sürülmesi veya bir ücret dağıtım önerisi gibi yukarı yönlü katalizörler olana kadar, UNI’nin herhangi bir sürdürülebilir yukarı yönlü momentumunun görülüp görülemeyeceği belirsizliğini koruyor.

uni analizi

Bir analist, Uniswap’in piyasa yapısı hakkında konuşurken, kripto para biriminin son düşüş trendi boyunca birden fazla anahtar destek düzeyini paramparça ettiğini gözlemledi ve şu ifadeleri kullandı:

“UNI: Houston bir sorunumuz var. Hâlâ BTC’nin daha da düşeceği izlenimi altındayım ve altlara gelince, durumu iyi biliyorsunuz…”

Başka bir trader da benzer şekilde UNI’nin kısa vadede 2.5 dolara düşeceğini, grafiğin aynı şeyi söylediğini ekledi. Yakın vadede tüm kripto piyasası toparlanmadığı sürece, Uniswap’ın UNI’sinin satış baskısı girişleriyle karşı karşıya kalması muhtemel.

https://twitter.com/MacnBTC/status/1313415925568241664?s=20

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner