Yükleniyor...

Elon Musk, Bitcoin (BTC) ve Dogecoin (DOGE) Hakkında Konuşmaya Devam Ediyor

Elon Musk, popüler müzik grubu Linkin Park, Bitcoin (BTC), Dogecoin (DOGE) ve Federal Rezerv hakkında şakalar yaptı.

elon musk bitcoin dogecoin fed

Elon Musk, popüler müzik grubu Linkin Park, Bitcoin (BTC), Dogecoin (DOGE) ve Federal Rezerv hakkında şakalar yaptı. Bitcoin, bu paylaşımların ardından düşüşe geçti.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Tesla CEO’su Elon Musk, bugün rock grubu Linkin Park’ın liste başı şarkısı “In the End”in sözlerinden bahsederek Bitcoin’i yüzde 3’ün üzerinde bir düşüşe geçirdi. Paylaştığı “meme”, başkasını bulmadan önce gruptan bir kez daha alıntı yaparsa erkek arkadaşını terk etmeye istekli bir kız arkadaşı gösteriyor. Erkek arkadaşı ise yanıt olarak, Linkin Park şarkısına atıfta bulunarak bunun “önemli bile olmadığını” söylüyor.

Musk’ın bu tweet’ine kripto para birimiyle yollarını ayırdığını gösteren kırık kalp emojisi ile Bitcoin hashtag’i eşlik etmeseydi, sadece zararsız bir tweet olabilirdi. Lider kripto para birimi, Musk attığı bu tweet ile beraber anında keskin bir düşüş yaşadı. Musk’ın kendisi de piyasaya zarar vermekten bir hayli keyif alıyor gibi görünüyor. Musk, Mayıs ortasında Tesla’nın Bitcoin varlıklarını elden çıkarabileceğini söyleyerek tehditkar konuşmuştu. Fakat daha sonra böyle bir şey yapılmadığını açıklamıştı.

Musk, Bitcoin’i hedef almanın yanı sıra, ABD Federal Rezervi ile Dogecoin hakkında bir karşılaştırma yaparak meme kripto para biriminin yükselişe geçmesini sağladı. Milyarder, DOGE’un sonsuz arza sahip olmasının, ABD doları basmaktan farklı olmadığını düşünüyor.

Elon Musk’ın attığı Bitcoin tweet’i topluluğun tepkisini çekti.

Öte yandan, Tron CEO’su Justin Sun ise Elon Musk’ın satacağı tüm Bitcoin’leri alabileceğini tweet’ledi.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x