Yükleniyor...

Elon Musk, Bitcoin Maksimalistliğini Sürdürüyor

Dünyanın en zengini olarak kabul edilen Elon Musk, Bitcoin (BTC) hakkında dikkat çekici bir açıklamada bulundu.

Elon Musk Bitcoin Maksimalistligini Surduruyor

Dünyanın en zengini olarak kabul edilen Elon Musk, Bitcoin (BTC) hakkında dikkat çekici bir açıklamada bulundu.

Kripto para piyasasının kötü gidişatında, Elon Musk‘ın ne yapacağı merak konusu oldu. Dünyanın en zengini olarak kabul edilen Musk, Twitter üzerinden aktif bir iletişim kuruyor. Popüler sosyal medya platformunun yeni patronu, özellikle FTX olaylarına değinmeden edemedi. FTX CEO’su Sam Bankman-Fried (SBF) hakkında yapılan paylaşımlarda, kinayeli yanıtlarda bulundu. Ayrıca Musk, SBF‘nin ABD seçimlerinde demokratları desteklemesine de değindi. Tüm bu süreçlerde aktif bir iletişim halinde olan Musk, Bitcoin hakkında da görüşlerini paylaştı.

Elon Musk: Bitcoin Başaracak

Sosyal medya platformu Twitter’ın yeni patronu Elon Musk, kripto para piyasasının içinde olduğunu her fırsatta göstermeye devam ediyor.

Geçtiğimiz günlerde Dogecoin (DOGE) için söylemlerde bulunan Musk, bu sefer de Bitcoin için görüşlerini paylaştı. Twitter’ın patronu Musk, Bitcoin başaracak, ancak kış zorlu geçecek dedi.

Ayrıca Twitter patronu, Sam Bankman-Fried‘ın (SBF) güçlü bir demokrat destekçisi olduğunu belirtti. Musk‘a göre, SBF seçimlerde demokratlara güçlü bir fon desteği sağladı.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner