Yükleniyor...
AL / SAT
Anasayfa Altcoin Haberleri Dogecoin (DOGE) Elon Musk Dogecoin (DOGE) Hayranlığını Sürdürüyor! DOGE Yine Yükselişe Geçti!

Elon Musk Dogecoin (DOGE) Hayranlığını Sürdürüyor! DOGE Yine Yükselişe Geçti!

ABONE OL:google-news

Dünyanın en zengin adamlarından girişimci Tesla ve SpaceX CEO’su Elon Musk, kripto paralara olan ilgisini sürdürüyor. En son Clubhouse yayınında Bitcoin (BTC) ile ilgili önemli ve olumlu açıklamalarda bulunan Musk, bugün Twitter’da tekrar Dogecoin mesajı paylaştı.

Musk, aya giden bir roket paylaştığı görselin altına flood olarak Dogecoin yazdı.

Musk, kripto para borsası Huobi’nin “Emin misin?” sorusuna ise “En eğlenceli sonuç en olası olanıdır” cevabını verdi. Musk daha sonra Aslan Kral animasyonundan bir sahne paylaştı.

Dogecoin Yükselişe Geçti!

Elon Musk’ın attığı bu tweet’in ardından Dogecoin yeniden yükselişe geçti. Popüler kripto para birimi Coingecko verilerine göre son 24 saatte %50, son 1 saatte ise %20 oranında değer kazandı. Elon Musk’ın kripto para birimleriyle ilgili attığı tweet’lerin yükselişe sebep olması, toplulukta da heyecan uyandırmaya devam ediyor.

Coinkolik E-Posta Bültenine Abone Olun!

Her gün, gelen kutunuza en güncel kripto para içeriklerini almak için kaydolun.

İstenmeyen posta göndermiyoruz! Daha fazla bilgi için gizlilik politikamızı okuyun.

Neşe Yavuz
Neşe Yavuz
Neşe Yavuz 1989 yılında İzmir’de dünyaya geldi. İstanbul Üniversitesi Gazetecilik mezunu olan Neşe Yavuz, mezun olduğu günden bu yana medya sektöründe çalışmalar yürütüyor. Özellikle son yıllarda kripto para ve blockchain’e ilgisi artan Neşe Yavuz bu alanda çalışmalar gerçekleştiriyor. Neşe, Kriptomeda'da yönetici editör olarak görev yapıyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Öne Çıkan Başlıklar