Yükleniyor...

Elon Musk, Dogecoin (DOGE) İşlem Ücretlerinin Düşmesinin “Süper Önemli” Olduğunu Söylüyor

Tesla CEO'su Elon Musk, AMC haberlerinin ışığında Dogecoin'in bir para birimi olarak kullanılabilirliğini ele aldı.

doge elon musk amc

Tesla CEO’su Elon Musk, AMC haberlerinin ışığında Dogecoin’in bir para birimi olarak kullanılabilirliğini ele aldı.

Daha önce de haberini yaptığımız üzere Tesla CEO’su Musk Dogecoin işlem ücretlerini düşürmenin önemini ara sıra vurguluyor. Bu DOGE’un ödeme yöntemi olarak kullanılabilirliği için oldukça önemli bir nokta. Musk, meme kripto para biriminin geçerli bir ödeme aracı olarak işlev görmesi için böyle bir iyileştirmenin şart olduğunu düşünüyor.

Musk’ın en son tweeti, CEO Adam Aron’un sinema devi AMC’nin Dogecoin’i kabul etmeye başlayacağını duyurmasının ardından geldi. Amerika’nın en büyük sinema salonu zincirinin CEO’su yıl sonuna kadar Bitcoin ve bazı büyük altcoinleri ödeme yöntemi olarak ekleme yolunda.

Musk DOGE kurucusu Billy Markus’un attığı bir tweet’e yanıt veren Elon Musk, “Film satın almak gibi şeyleri uygulanabilir kılmak için DOGE ücretlerinin düşmesi çok önemli” ifadelerini kullandı.

Kurucu ortak Billy Markus da şimdi node operatörlerini Dogecoin Core 1.14.4’e güncellemeye çağırıyor, böylece düşük ücretler varsayılan olarak kabul edilebilecek. Ağustos ayının sonlarında yayınlanan güncelleme, bazı hata düzeltmelerinin yanı sıra kayda değer performans iyileştirmeleri içeriyor.

Musk da Dogecoin Core 1.14.4 sürümünü “önemli” olarak nitelendirmişti.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner