Elon Musk Her Zaman Dogecoin (DOGE) Topluluğunun Desteğini Alacak • Coinkolik
Yükleniyor...

Elon Musk Her Zaman Dogecoin (DOGE) Topluluğunun Desteğini Alacak

Popüler Dogecoin (DOGE) Twitter hesaplarından birinin sahibi, Elon Musk'ın Dogecoin'e ve topluluğuna verdiği desteğin karşılıklı olarak fayda sağlayacağını vurguladı.

doge musk

Popüler Dogecoin (DOGE) Twitter hesaplarından birinin sahibi, Elon Musk’ın Dogecoin’e ve topluluğuna verdiği desteğin karşılıklı olarak fayda sağlayacağını vurguladı.

Dogecoin topluluğunun tanınan hesaplarından @itsALLrisky, Tesla CEO’su Elon Musk’ın Dogecoin’e verdiği desteğin, Dogecoin sevenlerin gözünden kaçmayacağını tweetledi:

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Twitter kullanıcısı bu durumdan “karşılıklı fayda sağlayan bir ilişki” olarak bahsetti ve meme coin topluluğunun her zaman Elon Musk’ı destekleyeceğine dair söz verdi. Hesap, Boris Vallejo’nun Atlantis’in Dünya’yı tuttuğu bir resmini yayınladı. Titan, Elon Musk’ın yüzüne sahip ve arkasında duran ve yardım teklif eden bir Shiba Inu Doge karakteri var.

Bu haftanın başlarında Elon Musk, DOGE ücretlerini düşürmenin önemini vurguladı ve AMC sinema devinin ödemeler için Dogecoin’i benimseme fikrini destekledi.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x