Yükleniyor...

Elon Musk Her Zaman Dogecoin (DOGE) Topluluğunun Desteğini Alacak

Popüler Dogecoin (DOGE) Twitter hesaplarından birinin sahibi, Elon Musk'ın Dogecoin'e ve topluluğuna verdiği desteğin karşılıklı olarak fayda sağlayacağını vurguladı.

doge musk

Popüler Dogecoin (DOGE) Twitter hesaplarından birinin sahibi, Elon Musk’ın Dogecoin’e ve topluluğuna verdiği desteğin karşılıklı olarak fayda sağlayacağını vurguladı.

Dogecoin topluluğunun tanınan hesaplarından @itsALLrisky, Tesla CEO’su Elon Musk’ın Dogecoin’e verdiği desteğin, Dogecoin sevenlerin gözünden kaçmayacağını tweetledi:

Twitter kullanıcısı bu durumdan “karşılıklı fayda sağlayan bir ilişki” olarak bahsetti ve meme coin topluluğunun her zaman Elon Musk’ı destekleyeceğine dair söz verdi. Hesap, Boris Vallejo’nun Atlantis’in Dünya’yı tuttuğu bir resmini yayınladı. Titan, Elon Musk’ın yüzüne sahip ve arkasında duran ve yardım teklif eden bir Shiba Inu Doge karakteri var.

Bu haftanın başlarında Elon Musk, DOGE ücretlerini düşürmenin önemini vurguladı ve AMC sinema devinin ödemeler için Dogecoin’i benimseme fikrini destekledi.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner