Yükleniyor...

Elon Musk’ın Anketi Sonuçlandı: İnsanlar Dogecoin (DOGE) ile Ödeme Yapmak İstiyor

Tesla CEO'su Elon Musk, dün Twitter'da bir anket paylaşarak, Tesla'nın Dogecoin (DOGE) ile ödeme almasını isteyip istemediklerini takipçilerine sordu.

tesla dogecoin

Tesla CEO’su Elon Musk, dün Twitter’da bir anket paylaşarak, Tesla’nın Dogecoin (DOGE) ile ödeme almasını isteyip istemediklerini takipçilerine sordu. Dün sabah saatlerinde başlayan anket, az önce son buldu. Anket sonucuna göre oy verenlerin %78,2’si DOGE’un ödeme yöntemi olmasını istiyor.

Ekran Resmi 2021 05 12 11.15.00
Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Elon Musk’ın anketinde toplamda 3.922.516 kişi oy kullandı. Oy kullananların %78.2’si Tesla’nın ödeme yöntemi olarak DOGE kabul etmesinden yanayken, geri kalan %21.8’i bunu istemiyor.

Tesla Hali Hazırda Bitcoin Kabul Ediyor

Tesla, zaten hali hazırda araçların satışında Bitcoin (BTC) kabul ediyor. Tesla’nın bu kararı kripto para topluluğunda büyük bir sevince neden olmuştu. Tesla ayrıca 1.5 milyar dolarlık Bitcoin satın almıştı. Ancak daha sonra, şirketin BTC’nin yüzde 10’unu nakde çevirdiği açıklandı.

Dogecoin topluluğu şimdi Elon Musk’ın anket sonucuna göre DOGE’u ödeme yöntemi olarak ekleyip eklemeyeceğini heyecanla bekleyecek.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x