Yükleniyor...

Binance CEO’su CZ, Elon Musk’ın Annesinin BSC Kullanmasından Memnun

Dünyanın en büyük borsalarından birisi olan Binance'in CEO'su Changpeng Zhao (CZ), Tesla ve SpaceX CEO'su Elon Musk'ın annesinin NFT haberinden oldukça memnun.

maye musk cz binance nft elon musk bsc

Dünyanın en büyük borsalarından birisi olan Binance’in CEO’su Changpeng Zhao (CZ), Tesla ve SpaceX CEO’su Elon Musk’ın annesinin NFT haberinden oldukça memnun. Çünkü anne Musk, geçtiğimiz haftalarda Binance Smart Chain (BSC) ağında bir NFT projesine dahil olduğundan bahsetmişti.

Geçtiğimiz ayın sonlarında KODA Inc., Maye Musk’ın resmi olarak Koda global marka elçisi olduğunu duyurdu. 50 yılı aşkın süredir bir moda ikonu olarak dünyaca ünlü hale gelen Maye Musk, başarısını yazarlık, diyet ve motivasyonel konuşmaya kadar genişletti. Savunuculuk alanındaki son roller yeşil enerji ve sosyoekonomik girişimleri içerdiğinden, Maye Musk’ın çalışma alanı, en son teknolojiyi keşfetmesine yol açtı.

KODA Inc., merkezi olmayan bilgi işlem gücünün avantajlarından yararlanabilen yenilikçi bir robotik yaratıcısı olarak biliniyor. Şirketin ilk ürünü, IPFS’de veri depolama seçeneğine sahip dünyanın ilk merkezi olmayan yapay zeka robot köpeği olan KODA adlı dört ayaklı bir robotik köpek. Maye Musk ise Koda’nın küresel marka elçisi olduğu için bu robot ürünün Twitter’da şu sözlerle duyurmuştu:

“Resmi olarak Koda’nın küresel marka elçisi olduğumu duyurmaktan büyük heyecan duyuyorum. XnMatrix Silicon Valley tarafından desteklenen Koda, bir IPFS platformu olan Koda Dog & Koda Drive ürünlerinin arkasındaki yenilikçi güçtür. “Maye Musk & Koda NFT”bin BSC’de listelenmesi için ise sabırsızlanıyorum!”

Binance CEO’su Bu Durumdan Oldukça Memnun

Maye Musk’ın Twitter’da Binance Smart Chain’de listelenecek olan “Maye Musk ve Koda” adlı NFT’yi müjdelemesi, CZ’nin gözünden kaçmış olacak ki bugün bir tweet atarak bundan memnun olduğunu belirtti. CZ, “Elon Musk’ın annesi de BSC kullanıyor” ifadelerinin kullanarak Maye Musk’ın tweet’ini RT’ledi.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner