Yükleniyor...

Elon Musk’ın Dogecoin (DOGE) Paylaşımları Sürüyor! DOGE Neden Bitcoin’den (BTC) Daha İyi?

Tesla CEO'su Elon Musk, Dogecoin (DOGE) ilk 10'a girerken Dogecoin'in neden Bitcoin'den (BTC) daha iyi olduğunu açıkladı.

Dogecoin

Tesla CEO’su Elon Musk, Dogecoin (DOGE) ilk 10’a girerken Dogecoin’in neden Bitcoin’den (BTC) daha iyi olduğunu açıkladı.

Şaka değil: Elon Musk, Dogecoin’in Bitcoin’den daha iyi olduğunu düşünüyor ve ikincisini “kusurlu deflasyonist” olarak nitelendiriyor. Görünüşe göre gezegendeki en zengin kişi olan Elon Musk, meme kripto para birimi Dogecoin’e (DOGE) olan takıntısı konusunda son derece ciddi.

Günlerce aralıksız DOGE memeleri paylaşmasının ardından Musk, Dogecoin’in teknik uygulanabilirliğinden daha ciddi bir tonda bahsediyor. Kısa süre önce attığı bir tweet’te, Shiba Inu’dan esinlenen kripto para için durumu ortaya koyan Musk, Bitcoin’in muhtemelen deflasyonist para politikasına dikkat çekti:

“Doge şişirici görünmekte ancak aslında öyle değil (birim zamanda sabit para sayısı), oysa BTC tartışmalı olarak bir arızaya karşı deflasyonisttir. Doge’un işlem hızı ideal olarak birkaç kat daha hızlı olmalıdır.”

Musk, ayrıca Dogecoin’in lider kripto para biriminden “birkaç kat daha hızlı” olduğuna dikkat çekiyor.

Dogecoin İlk 10’a Geri Döndü

Dogecoin (DOGE), 7 Şubat’ta 0,0873 dolara yükseldikten sonra CoinMarketCap’te (CMC) ilk 10’a geri döndü.

Ekran Resmi 2021 02 08 09.25.47Kripto para birimi sadece bir günde %1100’ün üzerine çıktıktan sonra belirlenen, önceki tüm zamanların en yüksek seviyesini aşarak yeni ATH belirledi.

Kripto para artık Stellar’ın (XLM) ve Rover Ver destekli Bitcoin Cash’in (BCH) üzerinde. Dogecoin’in yeniden canlanması şüphesiz Elon Musk’ın Twitter gücünün bir kanıtıdır. Tesla ve SpaceX’in dümenindeki dünyanın en zengin adamı, token’ı ara ara övmeye devam ediyor.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner