Yükleniyor...

Elon Musk’tan SNL Öncesi Dogecoin (DOGE) Açıklaması

Tesla CEO'su Elon Musk, bu haftasonu Saturday Night Live'ı (SNL) sunacak.

musk snl

Tesla CEO’su Elon Musk, bu haftasonu Saturday Night Live’ı (SNL) sunacak. Bu nedenle de Dogecoin (DOGE) yatırımcılarında büyük bir heyecan var. İnsanların Musk’ın programda Dogecoin skeci yapacağına dair inancı büyük. Bunun da DOGE fiyatlarına yansıyacağını düşünüyorlar.

Musk, önceki gün karşısına çıkan muhabirlere ise “Sizce SNL’de ne yapmalıyım?” sorusunu sordu. Bunun üzerine DOGE sesleri yükselince Musk, “DOGE birinci tercihiniz mi?” cevabını verdi. Başka bir muhabir de “Daha fazla DOGE şakası yapacak mısın?” diye sorunca Elon Musk “Bakacağım” yanıtını verdi.

Öte yandan Saturday Night Live hesabı da Elon Musk’ın skeçler üzerine çalışırkenki bir görüntüsünü yayınladı. Birçok yatırımcı ve DOGE fanı ise bu tweet’in altına Dogecoin ile ilgili yorumlar yaptı. Şimdi tüm gözler Elon Musk’ın sunacağı SNL’de.

Dogecoin Fiyatı

Dogecoin, yazının yazıldığı sırada Coingecko verilerine göre 0,614555 dolardan işlem görüyordu. Kripto para birimi son 1 senede %24550.3 oranında artış yaşadı. DOGE, ATH’sini ise önceki gün 0,686020 dolarla belirledi.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner