Yükleniyor...

Elrond (EGLD) Çılgın Yükselişini Sürdürüyor! Çıkış Devam Eder mi?

Elrond (EGLD), geçtiğimiz ay başlattığı yükselişine hızlanarak devam ediyor.

elrond

Elrond (EGLD), geçtiğimiz ay başlattığı yükselişine hızlanarak devam ediyor. Popüler kripto para birimi dünyayı değiştirecek finans uygulaması olarak piyasaya sürdüğü Maiar’dan sonra daha çok ilgi görmeye başladı. Bu da EGLD fiyatlarında ciddi bir artış sağladı. Zaten hali hazırda analistler yıl içerisinde Elrond’un fiyatının daha da artmasını bekliyor.

Elrond, Coingecko verilerine göre son 24 saat içerisinde %64, son 7 günde ise %190 oranında yükseldi. Kripto para birimi son 1 saatte ise yükselişini hızlandırarak neredeyse %15’lik bir kazanç sağladı. Kripto para biriminin bu yükselişinin yıl içerisinde de devam etmesi bekleniyor.

Elrond, gün içerisinde yeni bir ATH oluşturarak 197 dolara ulaştı. Kripto para birimi yazının yazıldığı sırada ise 192 dolardan işlem görüyordu.

Elrond 500 Dolar Olabilir mi?

Popüler analist Crypto Michael, daha önceki bir Twitter gönderisinde kripto para birimlerinin göreceği seviyeler hakkında tahminlerde bulunmuştu. Michael bu tahminleri arasında EGLD’ye de yer vermişti. Ona göre popüler kripto para birimi bu boğa döngüsünde 500 dolar ile 700 dolar arasında bir seviyeye ulaşacak.

Michael bugün de kripto para biriminin sert yükselişinin ardından bir tweet atarak “Elrond neredeyse 200 dolar oldu bile” ifadelerini kullandı.

Kripto para topluluğunda Elrond’un yükselişini sürdüreceği konusunda genel bir kanı var. Önde gelen altcoin son 1 haftalık ve 1 aylık süreçlerde önemli artışlar kaydetti. Proje geliştirmeleri ve uygulaması Maiar’ın hedefleri göz önüne alındığında CryptoMichael’ın hedefleri gerçekçi görünebilir.

Bir başka analist ise boğa döngüsüne vurgu yaparak, şu ifadeleri kullandı:

“EGLD ilk değildi ve son da olmayacak.”

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner