Yükleniyor...

En Büyük 1000 Ethereum Balinası Hangi Altcoin’leri Tutuyor?

Whale Stats tarafından verilen bilgiler göre en büyük 1000 Ethereum (ETH) balinası, Ethereum'un dışında en çok Shiba Inu (SHIB) tutuyor.

eth ethereum balinasi

Whale Stats tarafından verilen bilgiler göre en büyük 1000 Ethereum (ETH) balinası, Ethereum’un dışında en çok Shiba Inu (SHIB) tutuyor. Bunu popüler borsanın kripto para birimi FTX Token (FTT) izliyor.

En büyük Ethereum balinaları Shiba Inu’yu cüzdanlarında tutmanın yanı sıra ayrıca son 24 saatte bu token’ı en çok trade edilen token haline de getirdi. Bunun yanı sıra son 24 saatte en çok alımı yapılan token yine SHIB oldu. SHIB’i MANA, USDT, USDC, GALA, ENJ, MATIC, CHZ ve SAND izledi.

Ekran Resmi 2021 12 21 09.20.53

Balinaların Ethereum dışında en çok tuttukları token’lar ise şu şekilde: SHIB, FTX Token, USDT, OKB, USDC, GALA, BEST, CRO, MATIC ve WBTC.

Son 24 Saatte 4 Trilyon SHIB Eklendi

Whale Stats verilerine göre Ethereum balinaları son 24 saatte 4 trilyon SHIB’i (136 milyon dolar) cüzdanlarına ekledi. SHIB bu haliyle Ethereum balinaları arasında hem en çok trade edilen token oldu hem de en çok elde tutulan.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner