Yükleniyor...

En Çok Aranan Bu 2 Altcoin Kayda Değer Bir Yükseliş Gerçekleştirdi

Coingecko'da en çok aratılan 2 altcoin, son 24 saatte kayda değer bir yükseliş kaydetti.

BENQI QI ve Binamon BMON

Coingecko’da en çok aratılan 2 altcoin, son 24 saatte kayda değer bir yükseliş kaydetti.

Coingecko verilerine göre web sitesinde en çok aranan projelerden olan BENQI (QI) ve Binamon (BMON) yükseliş yaşıyor.

BENQI, Avalanche ekosisteminde yer alan merkeziyetsiz bir likidite piyasası protokolü. Protokol, kullanıcıların dijital varlıklarını zahmetsizce ödünç vermelerini, ödünç almalarını ve faiz kazanmalarını sağlar. Protokole likidite sağlayan mudiler pasif gelir elde edebilirken, borçlular teminatlı bir şekilde borçlanabilmektedir. BENQI, son 24 saatte %26 oranında yükseldi.

Bilindiği üzere BENQI Avalanche ağında DeFi’yi hızlandırmak adına bir likidite madenciliği girişimi başlattı. Bu haberle beraber hem AVAX hem de QI yükselişe geçti. Bu zamana kadar BENQI’de kilitlenen toplam değer 900 milyon dolara ulaştı.

Coingecko’da en çok aranan bir diğer altcoin olan Binamon (BMON) ise son 24 saatte %45 oranında yükseliş yaşadı. BMON, Binance Smart Chain ağında yer alıyor ve dijital canavarlar toplayarak onları savaştırabileceğiniz bir evrene sahip.

BMON, son 7 günde %303 oranında yükseliş gösterdi. Kripto varlık yazının yazıldığı sırada 0.555 dolardan işlem görüyordu. Binamon’da stake ederek, canavarlarınızı savaştırarak ya da sadece oynayarak kazanmanız mümkün.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner