Yükleniyor...

En İyi UFC Dövüşçülerinden Olan Matheus Nicolau, Maaşını Bitcoin Olarak Alacak

8.

UFC Bitcoin

8. sıradaki UFC sinek siklet dövüşçüsü Matheus Nicolau, gelecekteki dövüş kazançlarını Bitwage aracılığıyla Bitcoin üzerinden almak için bir anlaşma yaptı.

Matheus Nicolau, 21 Mart 2022’de Bitwage aracılığıyla gelecekteki dövüş kazançlarını Bitcoin olarak almak için bir anlaşma imzaladı.

Nicolau, konuyla ilgili şunları söyledi;

“Kazançlarımı Bitcoin olarak almaktan heyecan duyuyorum. Bir atlet olarak geçimimi sağlamak için çok çalışıyorum ama artan enflasyonla bu sıkı çalışmanın boşa gideceğinden endişeleniyorum. Bitwage’i Bitcoin kazanmak için kullanarak, işimin değerini güvence altına aldığımı biliyorum.”

bitcoin maas

Nicolau’nun yöneticisi Vinícius Las Casas şu açıklamalarda bulundu;

“Bitcoin konusunda çok iyimseriz ve bu son anlaşmayla Bitcoin müjdesini yaymak istiyoruz. Paramı zor yoldan kazanıyorum. MMA, sahip olduğunuz her şeyi içine kattığınız yoğun bir spordur. Bir yandan sürekli kavga ederken, diğer yandan sürekli para kaybettiğimi hissediyorum. Sonra aklıma çözüm olarak Bitcoin geldi. Maaşımı Bitcoin üzerinden almak için Bitwage ile birlikte çalıştım.”

Brezilyalı dövüşçünün yanı sıra menajeri de maaşının bir kısmını Bitcoin olarak almak için Bitwage kullanacak.

Bitwage CEO’su Jonathan Chester,

“Matheus ile çalışmak bizim için ödüllendirici bir deneyim oldu. Şampiyon zihniyetine sahip harika bir dövüşçü.”

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner