Ana Sayfa Kripto Paralar EOS (EOS) EOS'un Geliştiricisinden Yeni Kripto Para Geliyor!

EOS’un Geliştiricisinden Yeni Kripto Para Geliyor!

Blockchain şirketi Block.One’un CTO’su ve EOS’un geliştiricisi Daniel Larimer, yeni bir kripto para geliştirmeyi planladığını açıkladı.

Planını Telegram’da dile getiren Larimer, değiştirilemez, programlanamaz ve para birimi rolüyle sınırlı bir token geliştirmek için planı olduğu hakkında belli belirsiz bilgiler verdi.

Eğer Larimer token projesini hayata geçirirse altcoin dünyasına yakın zamanda katkı sağlayan önemli bir isim olmuş olacak. Geliştirici aynı zamanda Blockchain tabanlı sosyal ağ platformu Steemit’in kurucusu ve DAO BitShares’in yaratıcısı.

Larimer, EOS’un güvenlik ve ölçeklenebilirlik üzerinde çalışırken yeni bir kripto para birimini tesadüfen bulduğunu belirtti. Geliştirici, EOS’u geliştirmeyi bırakacağı iddialarını reddederken, platform için çok daha büyük kullanım durumuna sahip olan EOS’u hiçbir şekilde riske atmayacağını da sözlerine ekledi.

Tüm bunlara ek olarak, ayrı bir Telegram grubunda Larimer’in “MonerEOS” gibi tuhaf bir ada sahip gizlilik odaklı bir altcoin olan Monero (XMR) ve EOS’un bir parçası gibi görünen token için uzun bir özellik listesi hazırladığı ortaya çıktı.

Larimer, Ekim ayında EOS’un merkezi olmayan yapısını kaybetmeye başladığı şeklinde olaylı bir çıkış yapmıştı. Aynı zamanda, Steemit de finansal sorunlar ortaya çıktı ve dün, çalışanlarının üçte ikisini işten çıkarmak zorunda kaldı. Tüm bu gelişmelerin ardından yeni bir kripto para geliştirme planı bulunduğunu açıklayan Larimer kripto para topluluğu tarafından sert bir şekilde eleştirildi.

En güncel gelişmelerden hemen haberdar olmak için bizi Twitter’da ve Instagram’da takip edin, Facebook sayfamızı beğenin ve Telegram grubumuza katılın!

Ömer Erginhttps://www.coinkolik.com
Blockchain teknolojisi üzerine araştırmalar yapan, paranın geleceği (kripto paralar) hakkında konuşmayı ve yazmayı seven, araştırmacı, teknoloji aşığı Mekatronik Mühendisi.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Haftanın Öne Çıkan Başlıkları

Piyasa Özeti