Yükleniyor...

EOS Uzun Vadeli Fiyat Tahminleri

Kripto para dünyasında yaşanan son gelişmeler önde gelen altcoin'lerden biri olan EOS'u da vurdu.

EOS Uzun Vadeli Fiyat Tahminleri

Kripto para dünyasında yaşanan son gelişmeler önde gelen altcoin’lerden biri olan EOS’u da vurdu. EOS, CoinGecko verilerine göre son 24 saat içinde yüzde 1,6 değer kazandı.

EOS, şu sıralar 0,88 dolar seviyesinden işlem görse de 2018’de 15,6 dolarla ATH’sini yapmıştı.

EOS Uzun Vadeli Fiyat Tahminleri

2018’de piyasaya sürülen EOS, Delegated Proof-of-Stake kripto para birimidir. Odak noktası, geliştirme esnekliği, ağ ölçeklenebilirliği ve kullanım kolaylığı sağlamaktır.

EOS fiyat tahmini uzman görüşleri, teknik analizler ve önceki hareketleri baz alınarak yapılmaktadır.

eos
EOS’un günlük grafiği

EOS’un anlık görünümüne bakarsak uzun süren düşüş dönemi geçirdiğini ardından yatay seyirde devam ettiğini görebiliriz. EOS, şu anda 0,815 dolar desteğinden tepki almış durumda. EOS tarafındaki ilk yükseliş de bizleri 1 dolar bandına çıkartabilir.

eos1
EOS’un yıllara göre fiyat tahminleri

Şu anki görünüm ele alındığında EOS için yıl sonunda yüksek değerlemeleri yapmak analistler ve uzmanlarca pek mantıklı bulunmuyor. Dünya’daki enflasyonist durum ve ülkelerin faiz artırımına gitmesi EOS’un fiyatına da olumsuz yansıyor.

EOS için tahmin edilen 2022 sonu maksimum değer 0,96 dolar iken minimum değer ise 0,85 dolar olarak tahmin ediliyor. 2023’te ise bu durum 1,26 dolar iken maksimum 1,58 dolar. 2024’e baktığımızda 1,76 dolar ile 2,17 dolar arasında değişen bir fiyat tahmini görüyoruz. EOS, ATH’sine ne zaman ulaşıyor diye baktığımızda ise tahminler bize 2030 yılını işaret ediyor. 2030’da EOS’un tahmin edilen minimum değeri 17,55 dolar iken maksimum değeri ise 20,13 dolar. Analizin son yılı olan 2031’e göz atarsak EOS’un en yüksek biçilen değerinin 30,37 dolar bandında olduğunu görüyoruz.

Tabi şunu da belirtmemizde fayda var, bu analiz ve tahminler sadece şu anki görünüm ele alınarak yapılmaktadır. İleride kripto para ve Blockchain hakkında neler olacak elbette ki kestirmesi zor. Bu analizler bugünkü görünümden ileriye ışık tutmak için görüşler ve kripto paraların eski hareketleri baz alınarak yapılmakta.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner