Yükleniyor...

Eric Adams, New York’un Bir Bitcoin (BTC) Merkezi Olacağını Söylüyor

2021 New York belediye başkanlığı seçiminin en öndeki adayı olan Eric Adams, kripto para yanlısı bir açıklama gerçekleştirdi.

eric adams2

2021 New York belediye başkanlığı seçiminin en öndeki adayı olan Eric Adams, kripto para yanlısı bir açıklama gerçekleştirdi.

Adams yaptığı parti konuşmasına şu ifadeleri kullandı:

“Size bir yıl içinde farklı bir şehir göreceğinize dair söz veriyorum.

Yeni işletmeler getireceğiz. Şehir yaşamını bilimin merkezi, siber güvenliğin merkezi, sürücüsüz arabaların merkezi, insansız hava araçlarının ve Bitcoin’in merkezi olacağız”

New York Times’ın verilerine göre Adams, şu anda yaklaşık %32 oyla lider olduğu belediye başkanlığı yarışını kazanırsa New York’u bir teknoloji merkezine dönüştürmeyi hedefliyor. Kesin sonuçların Temmuz ayının ikinci haftası açıklanması bekleniyor.

New York Times verilerine göre Adams şu anda en yakın rakibi Maya Wiley’in 75.000 oy önünde bulunuyor. Emekli bir polis memuru olan Adams, New York’u nasıl bitcoin’in merkezine dönüştürmeyi planladığını ise açıklamadı.

Uzun zamandır Bitcoin savunucusu olarak tanınan Andrew Yang, ön veriler kötü sonuçlar gösterdiği için bu hafta başlarında New York belediye başkanlığı yarışından çekildi.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner