Yükleniyor...

Eski Ark Invest analisti SOL, AVAX ve TIA için tahminde bulundu

Eski Ark Invest analisti Chris Burniske, Solana (SOL), Avalanche (AVAX) ve Celestia (TIA) için çarpıcı bir tahminde bulundu.

sol avax tia yükseliş

Eski Ark Invest analisti Chris Burniske, Solana (SOL), Avalanche (AVAX) ve Celestia (TIA) için çarpıcı bir tahminde bulundu.

Bitcoin’in (BTC) 50 bin doları aşmasıyla yükselişe geçen altcoin’ler, boğa piyasasının başladığını düşündürttü. Birçok kripto yorumcusu, kripto piyasasındaki yükselişin devam edeceğini belirtti. Özellikle Bitcoin halving’ine yaklaşık iki ay kalmış olması, kripto piyasasında boğa yaşanacağına yönelik beklentileri şiddetlendirdi.

Eski Ark Invest analisti ve popüler kripto yorumcusu Chris Burniske de boğa beklentisini paylaştı. Burniske, Bitcoin’den ziyade üç majör kripto para birimi üzerinden fiyat tahminini paylaştı. Analist, Solana (SOL), Avalanche (AVAX) ve Celestia (TIA) için çarpıcı bir fiyat hedefi verdi.

Analistten çarpıcı yorum: SOL, AVAX ve TIA uçacak!

Kripto para piyasasının yükseliş yönlü ilerlemesi, sektörün önemli isimlerini de harekete geçirdi. Birçok kripto yorumcusu, piyasanın gidişatına yönelik beklentilerini ve fiyat tahminlerini paylaştı.

Bir dönem Ark Invest’te bulunmuş popüler analist Chris Burniske, X platformu üzerinden yaptığı paylaşım ile kripto yatırımcılarını heyecanlandırdı. Popüler analist, Solana (SOL), Avalanche (AVAX) ve Celestia (TIA) için beklentilerini paylaştı.

Burniske, yaptığı paylaşımda, SOL ve AVAX’ın önceki ATH (tüm zamanların en yüksek seviyesi) seviyelerinden üç katı daha fazla yükseliş yaşayacağını dile getirdi. Burniske’nin bu tahminine göre, SOL 750 dolara ve AVAX 450 dolara ulaşacak.

Burniske, yaklaşık 150 bin kişi tarafından görülen paylaşımında TIA için de görüş belirtti. Ünlü analist, TIA’nın ilk döngünün harikası olacağını ve 100 milyar dolar toplam piyasa değerine ulaşacağını ifade etti. Burniske’nin yorumuna göre TIA fiyatı 100 dolara demir atacak.

Kripto yatırımcıları, Burniske’nin sansasyonel fiyat tahminine yoğun ilgi gösterdi. Birçok yatırımcı, bu hedeflerin oldukça gerçekçi olduğunu ve boğa piyasasında üç majör coin’in de ön plana çıkacağını belirtti.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner