Yükleniyor...

Eski NBA oyuncusundan akıl almaz olay: Rug pull yaptı!

Bir zamanlar NBA'de forma terleten Dwight Howard, Avalanche ağında çıkarmış olduğu coin'de rug pull yaparak gündeme oturdu.

düşüş grafik 2

Bir zamanlar NBA’de forma terleten Dwight Howard, Avalanche ağında çıkarmış olduğu coin’de rug pull yaparak gündeme oturdu.

Los Angeles Lakers başta olmak üzere birçok NBA takımında forma şansı bulan Dwight Howard, kripto dünyasının gündemine oturdu. Kısa bir süre önce kripto tarafında etkinlik göstereceğini açıklayan basketbol yıldızı, skandal bir olaya imza attı. Avalanche ağında BALL ismiyle bir memecoin piyasaya süren Howard, projenin rug pull çekmesiyle birlikte tepkilerin ana odağı haline geldi.

Eleştiri yağmuruna tutuldu: İlk atak ZachXBT’den geldi!

Kripto dünyasının dedektifi olarak bilinen ZachXBT, dün gece itibarıyla Dwight Howard’ı hedef alan bir X gönderisi yayımladı. Howard’ın bu süreçteki paylaşımlarını bir araya getiren fenomen, Hızlı rug pull için teşekkürler diyerek sitemini dile getirdi. Yalnızca BALL yatırımcıları değil, Avalanche ağında aktif olan pek çok kullanıcı bu duruma tepki göstererek Howard’ın gönderilerinin altına akın etti.

İki hamlede fiyatı erittiler!

Ekran Resmi 2024 01 31 10.30.40

wAVAX paritesinde işlem görmeye başlayan BALL açılış fiyatından ATH sürecine kadar neredeyse hiç düşüş yaşamamıştı. Ancak, 0,02164 wAVAX seviyesine geldiğinde başlayan satışlar, rug pull krizinin adeta habercisi oldu. Fiyat, ilk sert düşüş yaşadıktan sonra toparlanma belirtileri göstermiş olsa da üstüne bir satış dalgası daha gelmesiyle birlikte dibi boyladı.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner