Yükleniyor...

Ether (ETH) için kritik veri: Satış mı gelecek?

Zincir üstü verilere göre, 1,38 milyon cüzdan 2 bin 984 dolar ortalama ile 4 milyar dolarlık Ether (ETH) satın aldı.

Ether ETH

Zincir üstü verilere göre, 1,38 milyon cüzdan 2 bin 984 dolar ortalama ile 4 milyar dolarlık Ether (ETH) satın aldı.

Lider kripto Bitcoin (BTC), son dönemde güç kaybetmeye başladı. BTC, 53 bin dolar direncini aşamaması sonucunda 50 bin ila 52 bin dolar arasında sıkıştı. Dar bir bölgede işlem gören BTC, piyasa gidişatını trendlere ve haber akışına çevirdi. Trend olan veya haber akışıyla gündeme gelen kripto projelerinin yükseliş yaşadığı görüldü. Altcoin’lerdeki genel görünüm ise kâr satışı yapıldığını düşündürttü.

Zincir üstü veri platformu IntoTheBlock ve zincir üstü veri araştırmacısı Lookonchain, Ether’deki (ETH) önemli bir veriye değindi. Veriye göre, milyonlarca cüzdan ETH’yi 3 bin dolar seviyesindeyken satın aldı. Bu nedenle cüzdanların ilerleyen zamanlarda satış baskısı yaratabileceği düşünülüyor.

Ether’de (ETH) satış baskısı oluşabilir

Zincir üstü veri sağlayıcısı IntoTheBlock’tan elde edilen verilere göre, 1,38 milyon kripto cüzdanı 2 bin 984 dolar ortalama ile 1,33 milyon Ether (ETH) satın aldı. Cüzdanların bu satın alma işlemi için maliyeti ise yaklaşık 4 milyar dolar seviyesinde

IntoTheBlock verilerini paylaşan Lookonchain, cüzdanların ETH maliyetinin 3 bin dolar seviyesinde olmasını potansiyel bir satış baskısı olarak yansıttı. Zincir üstü veri inceleme platformu Lookonchain, birkaç cüzdanın yüklü miktarda ETH satışı yapmasına da değindi.

Lookonchain’e göre 4 balina cüzdanı ETH’nin 3 bin dolara yükselişini fırsata çevirdi ve 34 bin 134 ETH sattı. 4 cüzdanın ETH üzerindeki satış baskısı 100 milyon doları aştı.

3 bin dolara yakın ortalamayla maliyetlenen 1,38 milyon cüzdanın da zararda olduğunu belirten Lookonchain, satışların artabileceğini işaret etti.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner