Yükleniyor...

Starknet (STRK) hızlı toparladı: Gözler onun üzerinde!

Gündemin en popüler altcoin'i olan Starknet (STRK) son iki günde yüzde 30'dan fazla artış ile dikkatleri çekti.

starknet 2

Gündemin en popüler altcoin’i olan Starknet (STRK) son iki günde yüzde 30’dan fazla artış ile dikkatleri çekti.

Airdrop trendiyle beraber son zamanların en çok konuşulan projesi olan Starknet, piyasaya çıkmadan büyük bir tartışma konusu yaratmıştı. Hem airdrop kriterleri hem de dağıtmış olduğu STRK miktarları ile tepkilerin odağı haline gelen proje, listelendiliği gün itibarıyla büyük bir satışa maruz kalmıştı.

Daha sonrasında ise yukarı yönlü harekete koyulan STRK, yalnızca iki gün içinde yüzde 30,30 artış kaydetti. Ayrıca, son 24 saatte yüzde 15,37 artan popüler coin, “En Çok Yükselenler” listesinde zirve için mücadele veriyor.

Ekran Resmi 2024 02 23 09.09.28 1

Yükselişe geçerek tepkileri biraz da olsa dindirdi!

Airdrop çılgınlığının yaşandığı bir dönemde kullanıcısını memnun edemeyen Starknet, kripto ekosisteminde büyük bir tepki toplamıştı. Özellikle de Türkiye kripto camiası, projede faaliyet gösteren kişilere neredeyse her dakika şikayetlerini dile getirdi. Gerginliğin azalması ve Bitcoin (BTC) dominasyonunun düşüşe geçmesi sayesinde yukarı yönlü ivme yakalayan STRK, biraz da olsa ortamı sakinleştirdi.

1,681 Dolardan bu yana yukarı yönlü hareket eden STRK, haberin yazımı itibarıyla 2,124 dolardan el değiştiriyor. Starknet ekosisteminden gelebilecek olumlu haberler, BTC dominasyonunun düşüş yönlü devam etmesi veya ekosistem-kullanıcı arasındaki buzların erimesi halinde STRK fiyatı daha üst noktaları hedefleyebilir. Böyle bir senaryoda sırasıyla 2,307 – 2,483 – 2,674 – 2,82 ve 3,143 dolara bir hamle gelebilir. Aksi takdirde ise sırasıyla 1,837 – 1,681 ve 1,451 dolara geri çekilmeler söz konusu olabilir.

Ekran Resmi 2024 02 23 09.28.16

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
ck x banner
ck youtube banner