Yükleniyor...

Starknet (STRK) gündemi hız kesmiyor: Son durum ne?

Bitcoin'in (BTC) bir miktar geri çekilmesinden sonra 2 doların altına sarkan Starknet (STRK) kafaları karıştırdı.

starknet 2

Bitcoin‘in (BTC) bir miktar geri çekilmesinden sonra 2 doların altına sarkan Starknet (STRK) kafaları karıştırdı.

20 Şubat itibarıyla pek çok kripto para borsasında eş zamanlı listelenen Starknet (STRK) gündemde büyük bir yer edindi. Gerçekleştirdiği airdrop’la büyük bir kullanıcı kitlesini hüsrana uğratan Starknet, Bitcoin’deki (BTC) aşağı yönlü harekete yenik düşerek 2 dolar altına sarktı. Şu an için yön araşıyında olan popüler coin için Fibonacci indikatörüne göre hangi seviyeler dikkate alınmalıdır?

Alıcı-satıcı mücadelesi giderek kızışıyor!

Son dönemin en popüler projelerinden Starknet çeşitli borsalarda listelendiği andan itibaren büyük bir volatilite yakaladı. Binance’te 7,75 dolara iğne atan STRK daha sonrasında iki doların altına sarkarak yatırımcılarında panik yarattı. Temel analiz açısında güçlü seyretmeye devam eden STRK, rüzgarı arkasına alması halinde sırasıyla 2,309 – 2,455 – 2,692 – 2,929 ve 3,076 doları hedefleyebilir.

Starknet’i arka planda bırakabilecek projelerin piyasaya çıkması, BTC’nin 50.000 doların altında günlük kapanış yapması veya BTC dominansının yükselmesi halinde STRK için satış baskısı başlayacaktır. Böyle bir senaryoda ilk olarak 1,837 ve 1,681 dolara kadar düşüşler gözlemlenebilir. Bu seviyelerin destek görevi görememesi halinde ise sırasıyla 1,446 – 1,217 ve 1,065 dolara doğru salınım devam edebilir.

Ekran Resmi 2024 02 21 10.53.38

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner