Yükleniyor...

Ethereum ağındaki etkileşim oranında büyük artış!

Ethereum ağındaki adreslerin etkileşim sayısı, tek bir günde 467.

eth

Ethereum ağındaki adreslerin etkileşim sayısı, tek bir günde 467.000’e ulaşarak yakın zamanlı zirvesini yaptı.

16 Haziran’da başlayan Ethereum ETF haberlerli, etkisini göstermeye devam ediyor. Ethereum ağında yer alan adresler, inanılmaz bir şekilde etkileşimlerini sürdürüyor. Yalnızca bir günde 467.000 “benzersiz adres etkileşimi” yakalayan Ethereum ağı, bu veri için iki aylık bir zirve yakaladı.

image 38 2048x1301 1

ETF konusuyla beraber Ethereum ağı hareketlilik kazandı

Ethereum tabanlı Borsa Yatırım Fonlarının (ETF’ler) 16 Haziran’daki ilk duyurusundan bu yana piyasa, Ethereum ağındaki faaliyet seviyelerinde önemli bir artış gözlemlendi. ETF’ler hem kurumsal hem de perakende yatırımcıların varlığa kolayca yatırım yapmasının kapılarını açıyor. Bu durumlar ile birlikte Ethereum ağındaki pek çok veri, kısa sürede büyük bir artış yaşadı.

Ethereum, Ethereum 2.0 ile Proof of Work’ten Proof of Stake’e geçiş gibi güncellemelerle karşı karşıya kaldıkça, artan ağ etkinliği, piyasanın daha fazla fayda ve belki de daha fazla değer için hazırlandığının erken bir işareti olabilir. Ayrıca, Ethereum 2.0 ile Proof of Work’ten Proof of Stake’e geçiş gibi güncellemelerin olması ve artan ağ etkinliği gibi unsurlar, yatırımcıları ve kullanıcıları bu alana çekmekte önemli bir yol oynuyor.

ethereum agi

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner