Yükleniyor...

Ethereum Balinaları FTT ve SHIB Tutmaya Devam Ediyor

WhaleStats verilerine göre en büyük Ethereum (ETH) balinaları cüzdanlarında FTX Token (FTT) ve Shiba Inu (SHIB) tutmaya devam ediyor.

eth balina ftt shib

WhaleStats verilerine göre en büyük Ethereum (ETH) balinaları cüzdanlarında FTX Token (FTT) ve Shiba Inu (SHIB) tutmaya devam ediyor.

WhaleStats’ın izlediği en büyük 1000 Ethereum balinası cüzdanlarında Ethereum dışında en çok FTT ve SHIB tutuyor. Balinalar bu kripto paraların yanı sıra sırasıyla USDC, USDT, BEST, OKB, CRO, MANA, BTR, MATIC ve LINK gibi popüler altcoin’lere sahip.

Ekran Resmi 2022 01 31 13.05.51

WhaleStats’ın sunduğu verilere göre balinalar son 24 saatte ise en çok MATIC alım satımı gerçekleştirdi. Balinalar MATIC dışında ANKR, LINK, ETH, USDT, FTM ve FET alımları yaptı. En büyük 1000 ETH balinası ayrıca CRO, MATIC ve SHIB satışları gerçekleştirdi.

SHIB Düşüş Yaşıyor

WhaleStats verilerine göre toplam SHIB sahibi sayısı 1.156.586. Ayrıca tolam SHIB bakiyesi son 24 saatte yaklaşık %3 oranında yükseliş kaydetti. CoinGecko verilerine göre son 24 saatte SHIB %5 oranında geriledi. Popüler meme kripto para birimi 28 Ekim 2021de ulaştığı ATH’sinden ise yaklaşık %80 oranında uzakta. Yazının yazıldığı sırada SHIB 0.00002085 dolardan işlem görüyordu.

Ethereum balinaların ETH haricinde en çok tutuğu kripto para FTT ise son 24 saatte %2 oranında geriledi. FTT, 9 Eylül’de ulaştığı tüm zamanların en yüksek seviyesinden %52 oranında uzakta. Yazının yazıldığı sırada FTT 40.66 dolardan işlem görüyordu.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner