Yükleniyor...

Ethereum (ETH) 2.0 Sözleşmesine İlgi Artıyor

1000'den fazla yeni mevduat sahibi, 32'den fazla Ethereum (ETH) hissesini, Ethereum 2.

eth 1

1000’den fazla yeni mevduat sahibi, 32’den fazla Ethereum (ETH) hissesini, Ethereum 2.0 sözleşmesine kilitledi. Bazıları Ethereum madenciliğine de dahil olabilir.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Cryptoquant’ın bildirdiğine göre 1368 mevduat sahibi, Ethereum 2.0 mevduat sözleşmesine katıldı. Twitter hesabından yapılan paylaşıma göre, Ethereum 2.0’ın ilk sözleşmesine yatırım yapanlar 4 Mayıs 2021’de zirve yaptı.

Cryptoquant, ETH’lerini Ethereum 2.0 sözleşmesine aktaran 1368 yeni mevduat sahibini kaydetti. Etheruem 2.0’a olan ilginin bu denli artışı, varlığın değerinin 3.500 dolar seviyesini aşmasıyla birlikte geldi.

Ethereum dün yeni bir ATH seviyesine ulaştı ve ardından ardından tüm türev işlem platformlarında büyük likidasyonlar geldi. Kısa sürede toplam 50 milyon dolarlık Ethereum short’u yok oldu.

Varlık dün net vadeli işlem hacmi açısından da bir rekor kırdı. Göstergelere göre Ethereum, tarihinde ilk defa 89 milyar doları aşmayı başardı.

Ethereum Madenciliğinin Karlılığı Sona Eriyor

Ethereum 1.0’dan farklı olarak, bu protokolün ikinci yinelemesinin işlemleri Proof-of-Stake (PoS) konsensüsü ile güvence altına alınacak. Bu, madenciler yerine doğrulayıcıların (stakerlar) blokzinciri bütünlüğünden sorumlu olacağı anlamına gelir.

Sonuç olarak Ethereum madenciliğinin karlılığı sona eriyor. Deneyimli Ethereum araştırmacılarına göre, Ethereum madenciliği 2021 yılının sonuna kadar karlı olacak.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x