Yükleniyor...

Ethereum (ETH) 4000 Doları Aştı, Yükselmeye Devam Ediyor!

En büyük altcoin Ethereum (ETH), tarihinde ilk kez 4000 doları aştı.

eth

En büyük altcoin Ethereum (ETH), tarihinde ilk kez 4000 doları aştı. ETH, bu seviyeyi aşmasının ardından yükselişini sürdürmeye devam ediyor.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Ethereum, yılbaşından bugüne ortalama yüzde 450 oranında arttı. ETH, 4131 dolara ulaşarak yeni bir ATH belirledi. Lider altcoin, yazının yazıldığı sırada Coingecko verilerine göre 4126 dolardan işlem görüyordu.

ETH, geçtiğimiz hafta dünyanın piyasa değeri açısından Bank of America’yı geride bırakmıştı. Kripto para birimi bugün itibariyle ise 475 milyar dolara ulaşarak, Johsnson&Johnson ve Walmart’ı da geride bırakmayı başardı. ETH, şimdiyse JPMorgan Chase’in hemen arkasında yer alıyor.

Ekran Resmi 2021 05 10 08.54.00

ETH’nin yaşadığı artışa neden olarak analistler kurumsal ilgiyi gösteriyor. Bununla beraber Ethereum’a gelmesi beklenen güncellemelerin de yükselişe yardım ettiği açık.

Bitcoin Geride Kalmaya Devam Ediyor

Bu arada Bitcoin, 60.000 dolar seviyesine ulaşmak için mücadele ederken zayıflamaya devam ediyor. Coingecko verilerine göre, BTC’nin hakimiyeti yüzde 42’ye geriledi. Diğer üst düzey altcoinler de Bitcoin’den daha iyi performans gösteriyor. ETH’nin bu yükselişiyle beraber ayrıca “flippening” tartışmaları da yeniden gündeme geldi.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x