Yükleniyor...

Ethereum (ETH) Balinaları, Tüm Zamanların En Yüksek Seviyesine Ulaştı

Ethereum (ETH) balinaları, varlığın değerindeki düşüşü fırsat bilerek satın almayı sürdürdü ve tüm zamanların en yüksek seviyesine ulaştı.

ETH 7

Ethereum (ETH) balinaları, varlığın değerindeki düşüşü fırsat bilerek satın almayı sürdürdü ve tüm zamanların en yüksek seviyesine ulaştı.

Son çöküşün ardından bazı trader’lar paniğe kapılırken, Ethereum balinaları büyük miktarda ETH satın almayı sürdürdüler. Sonuç olarak 10 bin tokendan fazla ETH sahiplerinin sayısı tüm zamanların en yüksek seviyesine ulaştı. Bununla birlikte Ethereum da Bitcoin’e (BTC) karşı güçlü kazançlar gösterdi.

Ethereum Balinaları Satın Almayı Sürdürüyor

En büyük ikinci kripto para birimi, yeni yıla 700 doların biraz üzerinde girdi. Ethereum blok zincirinin DeFi ve NFT’de yoğun kullanımı ve tüm piyasadaki etkileyici boğa koşusu sebebiyle varlık yükselişe geçti.

Bu yükseliş, 16 Nisan 2021’de 2.500 dolarlık seviyeye çıkılmasını sağladı. Dört aydan kısa bir süre içerisinde %250 oranında artmayı başaran varlık, pazar günkü çöküşün ardından 1.950 dolara kadar geriledi.

Analiz şirketi Santiment’in verilerine göre, perakende trader’ların bazılaı kripto paralarını elden çıkarırken, bazılar da beklemeye devam etti. Buna karşılık Ethereum balinaları, bir satın alma çılgınlığını başlattılar. Santiment, en az 10 bin ETH tutan bu hesapların sayısının yıl başından bu yana hızla arttığını belirtti. Son düşüşün ardından ise Ethereum balinaları rekor seviyeye ulaştı.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner