Yükleniyor...

Ethereum’da (ETH) En Son 2018’de Görülen Sinyal Tekrar Belirdi!

Popüler bir kripto para analisti, bu hafta hızlı bir şekilde 330 dolar seviyesine gerileyen ve hızlıca toparlanan Ethereum'un (ETH) 2021'de son derece iyi performans göstermesini bekliyor.

Ethereum Ether ETH

Popüler bir kripto para analisti, bu hafta hızlı bir şekilde 330 dolar seviyesine gerileyen ve hızlıca toparlanan Ethereum’un (ETH) 2021’de son derece iyi performans göstermesini bekliyor.

En Son 2018’de Görüldü

Eylül’ün ilk günlerinde 490 dolarla yılın en yüksek seviyesini gören ETH yazım itibariyle 360 dolardan işlem görüyor. 6 Ekim’de başlayan ve en büyük altcoin’i 330 dolara kadar götüren fiyat hareketinin asıl nedeni DeFi token’larına olan yatırımcı ilgisinin azalması ve Bitcoin fiyatındaki düzeltme hareketinin bir sonucuydu.

Ethereum’un 2020’deki potansiyeli hakkında değerlendirmede bulunan kripto para analisti Josh Olszewicz, geçtiğimiz günlerde haftalık grafikte Ichimoku Bulutu’nun 2018’in sonlarından bu yana ilk kez yeşile döndüğünü gösteren bir grafik paylaştı. Ichimoku Bulutu, bir varlığın fiyat eğilimlerini ve izlenecek önemli seviyeleri gösteren popüler bir teknik göstergedir.

Olszewicz, Ichimoku Bulutu’nun haftalık grafikte yeşile dönmesinin Ethereum’un 2021’in 2. çeyreğinde “son derece iyi” performans göstereceği anlamına geldiğine inanıyor:

Haftalık grafikte ETH. Ichimoku Bulutu 2018’in sonlarından bu yana ilk kez yeşil. Bu, 2021’nin 2. çeyreği için son derece iyi bir işaret.

Ichimoku Bulutu, mevcut trend hakkında öngörü sağlamanın aksine, gelecekteki trend değişikliklerini öngörmesi açısından bir şekilde öncü bir teknik gösterge olması bakımından dikkate değer bir göstergedir.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
ck x banner
ck youtube banner