Yükleniyor...
AL / SAT
Anasayfa Altcoin Haberleri Ethereum (ETH) Ethereum (ETH) Fiyat Analizi: 22 Şubat 2021

Ethereum (ETH) Fiyat Analizi: 22 Şubat 2021

ABONE OL:google-news

Piyasa değerine göre ilk 10’da bulunan kripto paraların neredeyse tamamı kırmızı bölgede olduğu için piyasa düzeltme aşamasına girdi. XRP, %3’lük yükseliş oranıyla bunun tek istisnası. Piyasalarda kapitalizasyon endeksi de düştü ve şu anda 1,6 trilyon dolar.

Geçen hafta sonu, Ethereum fiyatı büyümesine devam edemedi. Cumartesi günü, düşüş ivmesi 1.800 dolarlık desteği test etti, ancak hafta sonunda parite ortalama fiyat seviyesinin üzerinde bir yer edinmeyi başardı.

eth 18

Analist Denys Serhiichuk’a göre haftanın başında, satıcılar pariteyi 2 saatlik hareketli ortalama EMA55’in altına düşürmeye çalışıyor. Bu sabah satışlarda bir artış oldu: Ortalama işlem hacminin yaklaşık yedi katı. Ayılar saldırıya devam ederse, fiyat tekrar 1.600 dolarlık desteğe geri dönebilir.

1eth 4

4 saatlik zaman diliminde, Ethereum (ETH), MA 200’ün yanlış bir şekilde kırılmasının hemen ardından likidite seviyesini 1800 dolar civarında test edecek.

2eth 3

Uzun vadeli görünümde, boğalar günlük mumu 1800 doların altına kapatabilir. Böyle bir durumda, önümüzdeki birkaç gün içinde lider altcoin‘i 1350 dolardan görme riski var.

Ethereum, yazının yazıldığı sırada 1.726 dolardan işlem görüyordu.

Coinkolik E-Posta Bültenine Abone Olun!

Her gün, gelen kutunuza en güncel kripto para içeriklerini almak için kaydolun.

İstenmeyen posta göndermiyoruz! Daha fazla bilgi için gizlilik politikamızı okuyun.

KaynakU.Today
Neşe Yavuz
Neşe Yavuz
Neşe, 1989 yılında İzmir’de doğdu. İstanbul Üniversitesi Gazetecilik mezunu olan Neşe, mezun olduğundan beri medya sektöründe çalışmalar yürütüyor. Özellikle son yıllarda kripto paralara olan ilgisi nedeniyle, bu alanda çalışmalar gerçekleştiriyor. Neşe, Coinkolik.com'da editör olarak kripto ile ilgili yazıları paylaşıyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Öne Çıkan Başlıklar