Yükleniyor...

Ethereum (ETH) Fiyat Analizi: 22 Şubat 2021

Piyasa değerine göre ilk 10'da bulunan kripto paraların neredeyse tamamı kırmızı bölgede olduğu için piyasa düzeltme aşamasına girdi.

17804844

Piyasa değerine göre ilk 10’da bulunan kripto paraların neredeyse tamamı kırmızı bölgede olduğu için piyasa düzeltme aşamasına girdi. XRP, %3’lük yükseliş oranıyla bunun tek istisnası. Piyasalarda kapitalizasyon endeksi de düştü ve şu anda 1,6 trilyon dolar.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Geçen hafta sonu, Ethereum fiyatı büyümesine devam edemedi. Cumartesi günü, düşüş ivmesi 1.800 dolarlık desteği test etti, ancak hafta sonunda parite ortalama fiyat seviyesinin üzerinde bir yer edinmeyi başardı.

eth 18

Analist Denys Serhiichuk’a göre haftanın başında, satıcılar pariteyi 2 saatlik hareketli ortalama EMA55’in altına düşürmeye çalışıyor. Bu sabah satışlarda bir artış oldu: Ortalama işlem hacminin yaklaşık yedi katı. Ayılar saldırıya devam ederse, fiyat tekrar 1.600 dolarlık desteğe geri dönebilir.

1eth 4

4 saatlik zaman diliminde, Ethereum (ETH), MA 200’ün yanlış bir şekilde kırılmasının hemen ardından likidite seviyesini 1800 dolar civarında test edecek.

2eth 3

Uzun vadeli görünümde, boğalar günlük mumu 1800 doların altına kapatabilir. Böyle bir durumda, önümüzdeki birkaç gün içinde lider altcoin’i 1350 dolardan görme riski var.

Ethereum, yazının yazıldığı sırada 1.726 dolardan işlem görüyordu.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x